Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

23-02-2021 Київські вулиці облаштують сучасними техзасобами регулювання руху
Київські вулиці облаштують сучасними техзасобами регулювання руху

Київ планує залучення кредитів від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на реалізацію проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України». Мета проєкту – зниження смертності і травматизму на дорогах та поліпшення інфраструктури для пішоходів, велосипедистів та громадського транспорту. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури.

Реалізація проєкту запланована в Києві у 2021-2024 роках та передбачає низку заходів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху. Зокрема, дозволить побудувати нові світлофорні об’єкти та провести реконструкцію наявних, встановити дорожні знаки, транспортні та пішохідні огородження, облаштувати пішохідні переходи острівцями безпеки, освітленням тощо.

Також проєкт передбачає реконструкцію низки магістральних вулиць та облаштування їх електронними інформаційними табло, знаками та іншими технічними засобами регулювання дорожнього руху.

Ідеться про 8 об’єктів:

- вул. Васильківська;

- пл. Перемоги;

- перехрестя вул. Привокзальної та вул. Сімферопольської.

- вул. Вадима Гетьмана (від просп. Перемоги до вул. Борщагівської);

- вул. Січових Стрільців (відрізок від пл. Львівської до вул. Глибочицької);

- перехрестя Велика Кільцева дорога – вул. Газопровідна;

- транспортна розв’язка Наддніпрянське шосе – Південний міст –вул. Саперно-Слобідська;

- транспортна розв’язка проспект Перемоги – проспект Академіка Палладіна – Кільцева дорога.

Окрім того, КП «Центр організації дорожнього руху» спільно з ЄІБ відпрацювали та погодили перелік проєктів, які передбачають підвищення безпеки дорожнього руху на аварійно небезпечних ділянках, модернізацію перехресть, будівництво світлофорних об’єктів та ліній зв’язку автоматизованої системи керування дорожнім рухом (АСКДР).

Заходи реалізовуються згідно із затвердженою Стратегією розвитку міста Києва до 2025 р і дозволять збільшити провізну спроможність на вулично-дорожній мережі, отримати координовану систему управління транспортними потоками та оперативно реагувати на заторові ситуації.

Джерело: КМДА

Вся інформація

Корупція має бути помічена