Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

23-02-2021 Працівники комунальних служб продовжують упорядковувати територію району (фоторепортаж події)
Працівники комунальних служб продовжують упорядковувати територію району

Працівники КП ШЕУ Солом’янського району КК «Київавтодор», КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» та КП УЗН Солом'янського району спільними зусиллями продовжують виконувати  роботи з прибирання доріг, прибудинкових територій, зупинок громадського транспорту, сходів, підземних пішохідних переходів, парків та скверів, дитячих і спортивних майданчиків від снігу, а також очищення покрівлі будинків від буруль та накрижень.

За останню добу до прибирання вулиць були залучені 513 працівників, 27 одиниць техніки, використано більше 26 тонни солі та піщано-сольової суміші, а також 8 куб. м. рідкого реагенту. Вивезено 660 тонн снігу.

Роботи тривають!

Дякуємо за сумлінну працю!

У Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігуУ Солом’янському районі триває робота з прибирання снігу
Вся інформація

Корупція має бути помічена