Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Запобігання проявам корупції

09-02-2015 Навчання державних службовців (фоторепортаж події)
Навчання державних службовців

У Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відбувся тематичний короткостроковий семінар «Законодавче регулювання протидії корупції в органах влади. Закон України «Про очищення влади» для державних службовців.

Питання семінару розкрив завідувач сектору експертизи та забезпечення виконання антикорупційного законодавства Департаменту юридичного забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України Сергій Яременко.  

Доповідач роз’яснив основні положення законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про запобігання корупції», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки». Окремо Сергій Яременко зупинився на результатах впровадження антикорупційних реформ і рейтингах України за оцінкою. Міжнародної громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл» («Transparency International»). У 2014 році Україна посідала 142 місце в загальній оцінці із 175 можливих.

Під час семінару експерт надав відповіді на конкретні запитання щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов’язання фінансового характеру. Також доповідач окреслив новації в антикорупційному законодавстві та розповів про Національне антикорупційне бюро.

Участь у семінарі взяли начальник навчально-організаційного відділу Київського міського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців Юлія Мошківська, керівник апарату Солом’янської адміністрації Петро Макаренко, керівники структурних підрозділів. 

Державні службовці Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавстваДержавні службовці Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавстваДержавні службовці Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавстваДержавні службовці Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавстваДержавні службовці Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавстваДержавні службовці Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавства
Вся інформація

Корупція має бути помічена