Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Запобігання проявам корупції

26-02-2015 Робоча нарада з керівниками органів самоорганізації населення Солом’янського району м. Києва (фоторепортаж події)
Робоча нарада з керівниками органів самоорганізації населення Солом’янського району м. Києва

25 лютого в приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась робоча нарада з керівниками органів самоорганізації населення. Участь у заході взяли виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Бялковський, в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Тетяна Кулікова, начальник управління житлово-комунального господарства Ігор Андріянов, головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій адміністрації Валерій Целуйко, голова Міжнародної правозахисної організації «Міжнародна ліга захисту прав громадян України» Едуард Багіров, начальник відділу комунікацій Державної податкової інспекції у Солом’янському районі Головного управління ДФС у м. Києві Тетяна Деніскіна.

На початку зустрічі Едуард Багіров ознайомив присутніх з проектом «Діалог народу і влади  та протидія корупції». Мета проекту – активізація  спілкування представників влади з громадянами через розширений прийом, що надасть можливість безпосереднього спільного спілкування громади територіальної одиниці (ОСН) з керівниками підрозділів державної та міської влади районного, міського чи обласного рівня.

Голова правління  Міжнародної правозахисної організації зазначив, що в світлі очікуваного вступу нашої країни до європейської спільноти виступає за необхідне впровадження в систему державно-управлінських відносин нових моделей взаємодії влади з носієм влади в країні – народом України на рівні сучасних провідних демократичних держав, особливо в контексті децентралізації влади. В ході проведення заходу відбувся конструктивний діалог між керівниками ОСНів та доповідачем.

Начальник відділу комунікацій Державної податкової інспекції у Солом’янському районі Головного управління ДФС у м. Києві Тетяна Деніскіна довела до відома присутніх інформацію про отримання позитивного ефекту та покращення динаміки довіри громадян до виконавчої влади. Надана інформація була дуже корисна як присутнім та і представнику фіскальної служби, тому що учасники зустрічі порушили чимало важливих питань в організації спільної роботи.

Під кінець наради представники органів самоорганізації населення ставили багато запитань начальнику управління житлово-комунального господарства Ігорю Андріянову щодо формування, корегування та оприлюднення планів поточних і капітальних ремонтних робіт, внесення до них змін і доповнень.  Про стан приміщень, придатних для укриття в умовах надзвичайних ситуацій в Солом’янському районі, поінформував головний спеціаліст  відділу з питань надзвичайних ситуацій адміністрації  Валерій Целуйко.

Керівники органів самоорганізації населення Солом’янського району ознайомились з проектом «Діалог народу і влади та протидія корупції»Керівники органів самоорганізації населення Солом’янського району ознайомились з проектом «Діалог народу і влади та протидія корупції»Керівники органів самоорганізації населення Солом’янського району ознайомились з проектом «Діалог народу і влади та протидія корупції»Керівники органів самоорганізації населення Солом’янського району ознайомились з проектом «Діалог народу і влади та протидія корупції»Керівники органів самоорганізації населення Солом’янського району ознайомились з проектом «Діалог народу і влади та протидія корупції»Керівники органів самоорганізації населення Солом’янського району ознайомились з проектом «Діалог народу і влади та протидія корупції»Керівники органів самоорганізації населення Солом’янського району ознайомились з проектом «Діалог народу і влади та протидія корупції»Керівники органів самоорганізації населення Солом’янського району ознайомились з проектом «Діалог народу і влади та протидія корупції»
Вся інформація

Корупція має бути помічена