Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Запобігання проявам корупції

23-09-2015 Навчання державних службовців (фоторепортаж події)
Навчання державних службовців

22 вересня відбувся тематичний короткотерміновий семінар на тему «Про нове антикорупційне законодавство України» для працівників Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Питання семінару розкрив магістр державного права, позаштатний викладач Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі Сергій Яременко. Серед ключових тем: антикорупційна стратегія на 2014-2017 роки; Державна програма щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015 - 2017 роки;  про Національне агентство з питань запобігання корупції.

Окремо Сергій Яременко зупинився на результатах впровадження антикорупційних реформ і рейтингах України за оцінкою Міжнародної громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл» («Transparency International»). У 2014 році Україна посідала 142 місце в загальній оцінці із 175 можливих.

Працівники Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавстваПрацівники Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавстваПрацівники Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавстваПрацівники Солом’янської адміністрації ознайомилися з новаціями антикорупційного законодавства
Вся інформація

Корупція має бути помічена