Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Збори, засідання громадської ради

24-01-2011 Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”:

1. Утворити та затвердити персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (далі – Громадська рада), що додається.

2. Відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

2.1. Вжити заходів для організації проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення Громадської ради.

2.2.Забезпечити оприлюднення через офіційний ВЕБ-сайт Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації надане ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу і номер телефону відповідальної особи.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова І.Сидоров

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження
Солом’янської районної
в місті Києві державної
адміністрації
від _______ 2011 р № _____

Склад
ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню
складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

Васильчук Аліна Миколаївна - уповноважений представник Громадської організації «Громадянський корпус»

Волошина Марія Тимофіївна - уповноважений представник Спілки жіночих організацій району

Громашев Леонід Пилипович - уповноважений представник Київського міського відділення Міжнародної громадської організації «Рада слов’янських народів Білорусії, Росії, України»

Кузьмич Галина
Василівна - уповноважений представник Фонду підтримки підприємництва та малого бізнесу “Благо”

Курко Людмила Василівна - уповноважений представник профспілкової організації медичних працівників Солом’янського району міста Києва

Мартиненко Тетяна Ігорівна - начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

Марочко Василь Іванович - уповноважений представник профспілкової організації працівників освіти Солом’янського району

Микитенко Вадим Васильович - уповноважений представник громадської організації «Солом’янська районна в м.Києві організація «Союз молоді регіонів України»

Новікова Ніна Григорівна - старший інспектор відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

Оніщенко Людмила Василівна - уповноважений представник профспілкової організації працівників КП «Дирекція з управління і обслуговування житлового фонду» Солом’янської районної у місті Києві ради

Парафейніков Борис Дмитрович - уповноважений представник Солом’янської районної організації ветеранів України м.Києва


Керівник апарату П.Макаренко

 

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений