Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Правова сторінка

16-02-2015 Надання безоплатної вторинної правової допомоги
Надання безоплатної вторинної правової допомоги

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 06 лютого 2015 року №44/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», Головне управління юстиції у місті Києві повідомляє про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у місті Києві.

Претенденти, які пройшли конкурсний відбір, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.12.2012 № 1214).

Відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1362 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2012 № 915), претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким вимогам щодо їх професійного рівня:

˗ наявність свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю;

˗ знання нормативно-правових актів у сфері захисту прав людини;

˗ знання норм процесуального та матеріального права;

˗ знання та дотримання правил адвокатської етики;

˗ вміння складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;

˗ вміння працювати з правовими базами даних;

˗ володіння державною мовою (володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частку населення, є перевагою);

˗ досвід роботи (є перевагою).

Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами:

˗ копіями паспорта громадянина України, облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту;

˗ біографічною довідкою та анкетою за встановленою Міністерством юстиції формою, а також мотиваційним листом (до 500 слів), у довільній формі за підписом претендента.

Увага! Зразки заяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/shostyi-konkurs.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються до    16 березня 2015 року Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві та  районними управліннями юстиції у місті Києві: 

Адміністративно-територіальна одиниця (місто та/або район)

 

Адреса для подання документів

Особи, що здійснюють зв'язок з претендентами, їх номери телефонів та адреси електронної пошти для довідок

1. 

Солом'янський район

03186, м. Київ,

пр.-т. Повітрофлотський, 40-а

Солом’янське районне управління юстиції у м. Києві,

тел.: 242-59-71

 

Криценко В.Д.

2. 

м. Київ

03026, м. Київ, вул. Басейна, ½

Головне управління юстиції  у

м. Києві,

тел.: 278-63-23

Стадник О.І.

Конкурс проводиться у три етапи:

- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 23-25 березня 2015 року за адресою: м. Київ, вул. Басейна, ½;

- другий етап – письмове тестування претендентів: 28 березня 2015 року з 10 до 12 год. за адресою: провулок Музейний 2 д;

- третій етап – співбесіди з претендентами: 01- 02 квітня 2015 року за адресою: провулок Музейний 2 д. Точний день та час співбесіди кожного претендента буде окремо повідомлено під час реєстрації для проходження письмового тестування.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений