Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проекти розпоряджень

29-01-2016 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про організацію харчування дітей у дошкільних та  загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району м. Києва"

Відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», статей 1, 2 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», частини 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», частини 2 статті  29, частини 6 статті 4 Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014, на виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», пункту 1 постанови Кабінету  Міністрів  України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», пунктів 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 27.12.2001 № 1752 «Про норми харчування для осіб, хворих на туберкульоз у протитуберкульозних закладах», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.1992 № 258 «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»,  Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667, рішення Київської міської ради від  02 квітня 2015 № 319/1184 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», з метою забезпечення учнів загальноосвітніх навчальних закладів  та вихованців дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності харчуванням:

1. Управлінню освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

1.1. Здійснювати безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів;

учнів 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів, учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; учнів із числа дітей  із сімей учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.

1.2. Встановити вартість харчування за рахунок бюджетних асигнувань вихованців спеціальних шкіл-інтернатів № 2, № 17 та гімназії-інтернату № 13  в залежності від вікової категорії дітей згідно з додатком 1.

1.3. Встановити вартість харчування одного дня для вихованців дошкільних навчальних закладів та шкіл-дитячих-садків району (дошкільний підрозділ) в залежності від вікової категорії, типу закладу та режиму харчування згідно з додатком 2.   

1.4. Встановити розмір батьківської плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах та школах-дитячих садках (дошкільний підрозділ) району 70% від вартості харчування.  

1.5. Розмір плати за харчування сім’ям, які мають трьох і більше дітей встановити 50% батьківської плати.

1.6. Звільнити від сплати за харчування дітей дошкільного віку, які

виховуються у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах):

ДНЗ № 51, № 191, № 714 для дітей з порушеннями зору;

ДНЗ № 17, № 376, № 383,  № 395, № 677, № 713, ШДС «Відродження» для дітей з порушеннями мовлення;

ДНЗ № 460 для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату;

ДНЗ № 654 для дітей з затримкою психічного розвитку;

ДНЗ № 17 для дітей з розумовою відсталістю;

санаторних дошкільних навчальних закладах № 146, № 382 для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після виліковування від туберкульозу;

дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях;

дітей, які виховуються у сім’ях, де сукупний дохід на кожного члена
сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення
прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку
встановлюється Законом «Про Державний бюджет України».

1.7. Встановити пільгу за харчування дитини із сім’ї учасника  антитерористичної операції та визначити розмір батьківської плати 1 грн на рік    у дошкільних навчальних закладах та школах-дитячих садках (дошкільний підрозділ) району.

1.8. Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» на тендерній основі визначати постачальників продуктів харчування та здійснювати організаційні заходи щодо своєчасного постачання продуктів харчування належної якості.

1.9. Здійснювати контроль за організацією харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах освіти району згідно з вимогами діючого  законодавства.

1.10. Зберегти в штатних розписах загальноосвітніх навчальних закладів району одну посаду сестри медичної з дієтичного харчування при кількості учнів від 60 до 200, які харчуються на 05 ставки, понад 200 учнів, які харчуються на 1 ставку в межах затвердженого фонду оплати праці.

2. Фінансовому управлінню Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити фінансування харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району в межах затвердженого кошторису видатків по галузі «Освіта».

3. Розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району м. Києва» від 14.03.2012 № 137, зареєстроване у Солом’янському районному управлінні юстиції у м. Києві від 27.03.2012 за № 31/164 вважати таким, що втратило чинність.

4. Розпорядження набуває чинності з моменту його оприлюднення.

5, Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова               М. Шкуро

Вся інформація