Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проекти розпоряджень

31-05-2011 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про організацію та впорядкування системи обліку дітей шкільного віку (5-17 років) і закріплення мікрорайонів за загальноосвітніми школами"

З метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти та виконання статті 14, статті 35 Закону України "Про освіту" та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 №646 "Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку":

1. Затвердити мікрорайони, які закріплені за загальноосвітніми навчальними закладами Солом’янського району згідно з додатком 1 до розпорядження.

2. Взяти до відома, що мікрорайони для гімназій №№13, 178, «Ерудит», ліцеїв: технічний ліцей, політехнічний ліцей, юридичний ліцей, фінансово-правовий ліцей, авіакосмічний ліцей, «Престиж», №142 не встановлювати згідно з п.5 Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 №646.

3. Зобов’язати директорів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району м. Києва:

3.1. У перший день навчального року перевірити явку дітей і підлітків до школи, з’ясувати причини відсутності і не пізніше 10 вересня поточного року подати до управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації списки дітей, які не з’явились до школи із зазначенням причин відсутності за формою згідно з додатком 2 до розпорядження.

3.2. За наявності у загальноосвітньому навчальному закладі учнів, які проживають на закріпленій за цим закладом території обслуговування і не були включені до списку, подати до управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації додатковий список таких учнів у двох примірниках.

3.3. Забезпечити дітям і підліткам з фізичними та розумовими вадами, за формою згідно з додатком 3 до розпорядження, навчання в спеціальних навчальних закладах або індивідуальне навчання.

3.4. Забезпечити збереження списків дітей та підлітків віком від 5 до 17 років протягом навчання цих дітей в навчальних закладах.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Савицьку О.В.


Голова І.Сидоров

Дивіться додаток: розподіл обов’язків між членами робочої групи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку


Додаток: prosvita2011.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена