Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проекти розпоряджень

05-09-2011 Проект розпорядження

Про заходи з організації та проведення конкурсу-огляду суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у Солом’янському районі м.Києва  

     Згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.06.2011 № 1043 ”Про міський конкурс-огляд суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у м. Києві”:

      1. Затвердити склад конкурсної комісії  з організації та проведення конкурсу-огляду суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у Солом’янському районі м. Києва (далі –конкурсна комісія), що додається.

      2. Голові конкурсної комісії:

      2.1. При проведенні конкурсу-огляду суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у Солом’янському районі м.Києва керуватись „Положенням про міський конкурс-огляд суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у м.Києві”, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.06.2011 №1043.

       2.2. Забезпечити щорічне проведення конкурсу огляду та щорічно до       01 грудня надавати до Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

     звіт про результати проведення конкурсу-огляду;

      пропозиції щодо участі суб’єктів господарювання, яким присвоєно звання зразкового у Солом’янському районі м.Києва в міському конкурсі-огляді.

      3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації      Іващенка А.В.

 

Голова                                                                                       І. Сидоров

Вся інформація

Корупція має бути помічена