Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проекти розпоряджень

26-09-2011 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про утворення робочої групи для проведення перевірок законності використання та обґрунтованості відведення фізичним та юридичним особам земельних ділянок на території Солом’янського району м. Києва в період 2007-2010 років"

Відповідно до доручення постанови міжвідомчої наради від 09 червня 2011 року, проведеної прокуратурою міста Києва та керівниками місцевих державних адміністрацій м. Києва, з метою забезпечення законності на території Солом’янського району м. Києва, запобігання порушеною прав громадян та інтересів територіальної громади:

1. Утворити робочу групу для проведення перевірок законності використання та обґрунтованості відведення фізичним та юридичним особам земельних ділянок на території Солом’янського району м. Києва в період 2007-2010 років.

2. Затвердити Положення про робочу групу для проведення перевірок законності використання та обґрунтованості відведення фізичним та юридичним особам земельних ділянок на території Солом’янського району м. Києва в період 2007-2010 років.

3. Затвердити склад робочої групи для проведення перевірок законності використання та обґрунтованості відведення фізичним та юридичним особам земельних ділянок на території Солом’янського району
м. Києва в період 2007-2010 років.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки голови     А. Лапань


Додаток: pr_rozp_stvrg_fiz.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена