Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проєкти

08-02-2012 Проект розпорядження

Проект розпорядження «Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району м. Києва»

На виконання статей 1, 2 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», статті 25 Закону України «Про освіту», пункту 3 статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статті 16 Закону України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001  № 1752 «Про норми харчування для осіб, хворих на туберкульоз та інфікованих мікобактеріями туберкульозу», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку  надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», пунктів 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»,  постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них закладів», наказу Міністерства освіти і науки України та  Міністерства  охорони  здоров’я  України від 17.04.2006 № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», зареєстрованого Міністерством  юстиції України  від 05.05.2006 № 523/12397 з метою забезпечення дітей у дошкільних та  загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності харчуванням :

1. Управлінню освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

1.1.   Встановити вартість харчування одного дня для дітей ясельного віку в дошкільних навчальних закладах загального розвитку – 14 грн.00 коп., для дітей садового віку – 20 грн. 00 коп., в санаторних дошкільних закладах (групах) для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, для дітей з хворобами органів травлення, дошкільному навчальному закладі  № 460 для дітей з вадами опорно-рухового апарату, в групах з цілодобовим перебуванням  дітей: для дітей ясельного віку – 18 грн. 50 коп., для дітей садового віку – 24 грн. 00 коп., в санаторних дошкільних навчальних закладах для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після виліковування від туберкульозу: для дітей ясельного віку 26 грн.00 коп. для дітей садового віку – 33 грн. 50 коп., для дітей, потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС: для дітей ясельного віку – 21 грн.58 коп.,  для дітей садового віку – 26 грн.98 коп.

1.2. Встановити розмір батьківської плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах району  на  день з моменту оприлюднення даного розпорядження.

1.3. Звільнити від плати за харчування дитини батьків у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах) та школах-дитячих садках (групах):

ДНЗ № 51, № 191, № 714 для дітей з порушеннями зору;

ДНЗ № 17, № 376, № 395, № 677, ШДС «Відродження» для дітей з порушеннями мовлення;

ДНЗ № 460 для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату;

ДНЗ № 17, № 654 для дітей з затримкою психічного розвитку та розумово відсталих.

1.4. Звільнити від плати за харчування дитини батьків у санаторних дошкільних навчальних закладах № 146, № 382 для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після виліковування від туберкульозу.

1.5. Звільнити  від плати за харчування дитини батьків, потерпілих внаслідок на Чорнобильській АЕС, працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

1.6. Розмір плати за харчування сім’ям, які мають трьох і більше дітей-встановити 50 відсотків батьківської плати.

1.7. Звільнити  від плати за харчування дитини у дошкільних навчальних закладах батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена  за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпеченості прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах.

1.8. Організувати безкоштовне харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

1.9. Забезпечувати безкоштовним  харчуванням учнів 1-11 класів таких пільгових  категорій: діти – сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»; учнів 5-11 класів, які за висновками медичних комісій потребують дієтичного харчування.

1.10. Забезпечити пільговим харчуванням, за рішенням педагогічних рад-частково вихованців груп продовженого дня (10 відсотків складу групи-повністю; 15 відсотків –наполовину).

1.11. Відповідно до норм діючого законодавства продовжити  безкоштовне харчуванням дітей – інвалідів внаслідок Чорнобильської катастрофи, учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

1.12. За рахунок бюджетних асигнувань здійснювати харчування вихованців спеціальних шкіл-інтернатів № 2, № 17 в залежності від вікової  категорії дітей таким чином:

6-10 років – 35грн. 95коп. в день на одну дитину;

10-13 років – 41 грн. 55 коп. в день на одну дитину; 

від  13 років і старше – 42 грн. 90 коп. в день на одну дитину.

1.13. За рахунок бюджетних асигнувань здійснювати харчування вихованців гімназії-інтернату № 13 в залежності від вікової категорії дітей таким чином:

          6-10 років – 38 грн. 80 коп. в день на одну дитину;

          10-13 років – 44 грн. 90 коп. в день на одну дитину;

          від  13  років  і  старше  –  46 грн. 35 коп. в день на одну дитину.

1.14. Зберегти в штатних розписах загальноосвітніх навчальних закладів району одну посаду інспектора з харчування та одну посаду на 0.5 ставки сестри  з  дієтичного харчування в межах затвердженого фонду оплати праці.

1.15. Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» на тендерній основі визначати постачальників продуктів харчування та здійснювати організаційні заходи щодо своєчасного постачання продуктів харчування належної якості.

1.16. Здійснювати контроль за організацією харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів освіти району.

2. Санітарно -  епідеміологічній станції Солом'янського району міста Києва постійно здійснювати нагляд за якістю харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах освіти району.

3. Фінансовому управлінню Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити фінансування харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району в межах затвердженого кошторису видатків по галузі «Освіта».

4. Розпорядження набуває чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Савицьку О.В.

 

Голова          І. Сидоров

 

ПОДАННЯ:

 

Начальник управління освіти                                             Г.Лазарєва                                                              

 

ПОГОДЖЕНО:

Заступник голови                                                              О.Савицька

Заступник голови                                                              М.Якимович

Керівник апарату                                                              П.Макаренко

Начальник юридичного відділу                                            А.Стасюк

Головний лікар

Санітарно-епідеміологічної станції

Солом'янського району м. Києва                                        М.Лозовий

Начальник відділу

організації діловодства                                                    О.Калиновська

Вся інформація

Корупція має бути помічена