Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проекти розпоряджень

22-06-2012 Проект розпорядження

Про внесення змін та доповнень до розпорядження Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 18.02.2011 № 84 «Про затвердження стандартів адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації»

Відповідно до статей 2, 6, 7, 22, 23, 24, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 2 Указу Президента України від 03.07.2009 № 508/2009 «Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг», пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 737 «Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг», пункту 16 Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.92 № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» та з метою приведення у відповідність до законодавства України розпоряджень Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації:

1. Унести зміни до розпорядження Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації в частині переліку адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 18.02.2011 № 84 «Про затвердження стандартів адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації», зареєстрованим у Солом'янському районному управлінні юстиції у м. Києві 03.03.2011 за № 3/69, та доповнити його переліком згідно з додатком.

2. Затвердити стандарт надання адміністративної послуги з надання інвалідам дозволів на встановлення тимчасових збірно – розбірних гаражів у масивах багатоквартирної житлової забудови в м. Києві згідно з переліком, що додається.

3. Розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова    І.Сидоров

Увага! Дивіться додаток! 


Додаток: proekt84.zip

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений