Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проекти розпоряджень

02-07-2012 Проекти розворяджень

Проект розпорядження "Про попередження щодо встановлених  чинним законодавством обмежень, що спрямовані на запобігання і протидію корупції"

Керуючись статтями 4, 6, 7, 8, 9, 12, 14 Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” та статтями 5, 12, 16, 16-1 Закону України „Про державну службу” з метою забезпечення виконання в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації  вище зазначених нормативно-правових актів:

1. Затвердити форму попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на державну службу та її проходженням, що додається.

2. Затвердити форму попередження про обмеження стосовно посадових осіб установ, які одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету, які відповідно до Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави, що додається.

3. Затвердити форму інформації про працюючих близьких осіб, що додається.

4. Затвердити форму інформації про наявність (відсутність) корпоративних прав, що додається.

5. Начальнику відділу з питань кадрової роботи та державної служби Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації зі статусом юридичної особи забезпечити під час прийняття на роботу працівників подання претендентами на вакантні посади відомостей згідно із затверджених цим розпорядженням форм попереджень та інформацій.

6. Керівникам структурних підрозділів зі статусом юридичної особи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити під час прийняття на роботу працівників подання претендентами відомостей згідно п. 2, п. 3 цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови, керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова    І.Сидоров

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: proekt_prkor.zip

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений