Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проекти розпоряджень

04-11-2013 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про втрату чинності розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації»"

Відповідно абзацу 2 п.17 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 та наказу Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві від 23 вересня 2013 року № 165/02 з метою приведення у відповідність до законодавства України розпоряджень Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 18.02.2011 №84 «Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації», зареєстроване в Солом’янському районному управлінні юстиції у місті Києві 19.07.2013 за № 3/177.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Макаренко П.В.

 

Голова         М. Луцький


Погоджено:

Перший заступник голови А.Лапань
Заступник голови
А.Рев’юк
Начальник юридичного відділу А.Рев’юк
Начальник відділу організації діловодства О.Калиновська
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений