Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

25-01-2016 День Соборності України у Солом’янському районі (фоторепортаж події)
День Соборності України у Солом’янському районі

22 січня 2016 року відзначаємо День Соборності України – 97-му річницю знакової події в історії національного державотворення – Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Соборна,  вільна, неподільна наша Україна! За єдність держави боролись українці у минулому столітті і нині, у протистоянні нашого народу інспірованій кремлівською владою експансії на українські землі.

Сьогодні, коли маємо українські території, непідконтрольні українській владі,  День Соборності – це привід нагадати, що Крим – це Україна, і Донбас – це Україна. Наші бійці в зоні АТО так само відстоюють не лише незалежність а й соборність України,  як і їхні прадіди майже 100 років тому. 22 січня 2014 року, під час Революції  Гідності, у боротьбі за незалежну і соборну Україну  віддали своє життя герої Небесної Сотні. Вічна їм пам'ять!

З метою належного відзначення Дня Соборності України  у Солом’янському районі міста Києва протягом січня 2016 року у закладах освіти,  вищих навчальних закладах, технікумах та училищах  реалізуються тематичні заходи з метою популяризації державотворчої, політичної, військової та благодійної діяльності видатних діячів УНР та ЗУНР, виховання у молоді патріотизму і поваги до історичного минулого українського народу. У приміщенні Солом’янської райдержадміністрації  організовано виставку дитячих робіт до Дня Соборності України.

22 січня у Солом’янському районі міста Києва відбулось покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків борцям за незалежність України.        Представники громадської ради при Солом’янській районній у місті Києві державній адміністрації П. Шарафетдінов, О. Папуша, А. Петрик, Б.Парафейніков, В. Марченко, за участю співробітників відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської райдержадміністрації,  вшанували покладанням квітів  героїв Небесної Сотні: Олександра Плеханова - студента архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури,  Андрія Мовчана - випускника Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова та солом’янця-«кіборга» Андрія Гаврилюка, який героїчно загинув 21 січня 2015 року в Донецькому аеропорту, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Також учасники заходу при покладанні квітів вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих за волю і незалежність України під час Революції Гідності біля пам’ятного знаку  «Хрест», який встановлено на території НТУУ «КПІ».

До Дня Соборності України громадською радою при Солом’янській районній у місті Києві державній адміністрації були зібрані кошти на  потреби поранених АТО Солом’янського району міста Києва.

Шкільний театр «1.4.9.»  спеціалізованої школи №149 у Солом’янському районі міста Києва у рамках шкільного проекту «Благодійність. Увага потрібна кожному» та на відзначення Дня Соборності  в актовій залі НПУ ім. М.Драгоманова  представили на широкий загал  виставу «Кайдаші. Жити по-новому». Актори, учні 11 класу, зібрали небайдужих людей до проблем сьогодення. На виставі були присутні учні, батьки та педагогічний колектив школи, лідери самоврядування Солом’янського району міста Києва, учні середньої школи №74 та спеціалізованої школи №115, бійці, які проходять курс лікування та реабілітації в Центральному клінічному госпіталі, волонтер Сергій Притула та інші. Усі зібрані кошти від продажу квитків були передані через Сергія Притулу для придбання теплої форми бійцям.

Ми пишаємось небайдужістю школярів району задля спільної справи! 

СОБОРНА, ВІЛЬНА, НЕПОДІЛЬНА НАША УКРАЇНА!

Вшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня СоборностіВшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня СоборностіВшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня СоборностіВшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня СоборностіВшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня СоборностіВшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня СоборностіВшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня СоборностіВшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня СоборностіВшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня СоборностіВшанування борців за незалежність України у Солом’янському районі міста Києва до Дня Соборності
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений