Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

24-02-2016 Наша мова – калинова (фоторепортаж події)
Наша мова – калинова

22 лютого 2016 року відбулось привітання вихованців спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 17 за адресою: вул. Ушинського, 15 з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови.

Петро Шарафетдінов – голова громадської ради, Вадим Грінченко – голова комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики громадської ради, члени громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації активно долучилися до підготовки концертної програми та проведення зазначеного свята для вихованців закладу.

Від громадської ради дітки отримали подарунки у вигляді солодощів та фруктів. Також присутні мали змогу отримати задоволення від дитячих виступів. Святкова програма була сповнена радісних посмішок, емоцій та теплою атмосферою спілкування.

До привітань вихованців школи-інтернату № 17 долучились представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Слід зауважити, що допомога вихованцям навчального закладу носить систематичний характер. За рахунок громадських організацій району та студентів Державного університету телекомунікацій було оновлено шкільну бібліотеку, замінено сантехнічне обладнання, оновлено музичне обладнання, вихованців забезпечено канцелярським приладдям та іншими речами першої необхідності.

Громадська рада при Солом’янській РДА взяла участь у святковому заході до Дня рідної мови у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17Громадська рада при Солом’янській РДА взяла участь у святковому заході до Дня рідної мови у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17Громадська рада при Солом’янській РДА взяла участь у святковому заході до Дня рідної мови у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17Громадська рада при Солом’янській РДА взяла участь у святковому заході до Дня рідної мови у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17Громадська рада при Солом’янській РДА взяла участь у святковому заході до Дня рідної мови у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17Громадська рада при Солом’янській РДА взяла участь у святковому заході до Дня рідної мови у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений