Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

19-05-2017 Відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Солом’янській РДА
Відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Солом’янській РДА

17 травня  2017 року у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації  за адресою: проспект Повітрофлотський, 41, відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Основними  питаннями порядку денного було визначення дати, часу та місця проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, затвердження пакету документів, необхідних для участі представників інститутів громадянського суспільства в установчих зборах тощо.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній  в місті Києві державній адміністрації відбудуться 07 липня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації за адресою просп. Повітрофлотський, 41 (місце та час проведення зборів буде повідомлено додатково).

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву та додатки до неї.

Документи приймаються: з 22 травня 2017 року до 06 червня 2017 року включно (до 16.00), понеділок – четвер з 10.00 до 17.00, п’ятниця з 10.00 до 16.00 (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, 4-й поверх, кім. 435 або 423.

Інформацію про етапи формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній  в місті Києві державній адміністрації можна отримати у відділі з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю за телефоном: (044)2070989 та на офіційному субвеб-сайті Солом’янської райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада».

Контактна особа: секретар ініціативної групи Кулікова Тетяна Вікторівна –   телефон (044)2070989, e-mail: 2070989@ukr.net

Перелік документів для участі представників ІГС в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній  в місті Києві державній адміністрації.

До заяви додаються:

1. Рішення ІГС (витяг з протоколу) щодо делегування свого представника до участі в установчих зборах, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

2. Біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

3. Копія виписки з ЄДРП або свідоцтво про державну реєстрацію та витяг зі Статуту (Положення)ІГС або Статут (Положення)ІГС  щодо цілей і завдань діяльності організації, засвідчені в установленому порядку.

4. Інформація про результати діяльності ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) протягом року до дня подання заяви. У разі, коли ІГС працює менше року, за період діяльності (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).

5. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

6. Інформація про отримання ІГС як власника бази персональних даних, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

7. Електронна версія документів, зазначених у п. 2 та 4, на USB флеш-накопичувачі.

 

ПАМ’ЯТКА щодо підготовки пакета документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

Шановні друзі!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, просимо уважно прочитати ці рекомендації:

1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.

2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (далі – Громадська рада), віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства й установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

3. Зверніть також увагу на те, що перелік документів, які додаються до заяви, визначено Типовим положенням про Громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, а отже, він є обов’язковим.

4. Пакет документів, доданих до заяви, просимо також надати в електронному вигляді (на електронному носії).

У разі наявності додаткових запитань просимо телефонувати за тел.: (044)2070989. 

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

Ініціативна група з підготовки

установчих зборів

для формування складу громадської ради

Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

17 травня 2017 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Солом’янській РДА
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений