Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

29-06-2017 Повідомлення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміні
Повідомлення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміні

Шановні кандидати до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах!

Установчі збори з формування Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 7 липня 2017 року об 11:00.

Місце проведення установчих зборів — приміщення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, каб. 427 (зала засідань). Реєстрація кандидатів – 10:00-10:50. Початок зборів - 11:00.

Довідково.

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах, та кандидатури яких внесені Інститутами громадянського суспільства.

Кандидати до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, при собі повинні мати документ, який посвідчує особу (паспорт).

Вся інформація

Корупція має бути помічена