Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

21-09-2017 Благочинна справа (фоторепортаж події)
Благочинна справа

У Солом’янському районі постійно проводяться різноманітні благодійні заходи для підтримки дітей. Уже доброю традицією стала співпраця Громадської ради при Солом’янській РДА із спеціальною школою-інтернатом № 17 для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку, що знаходиться на вулиці Ушинського, 15.

Так, 14 вересня за ініціативи та підтримки  новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА, відбулася зустріч  з вихованцями закладу.

У заході брали участь представники Громадської ради при Солом’янській РДА: В. Грінченко, Д. Іонов, В. Белько, О. Майорова, Л. Логоша та студентська молодь Державного університету телекомунікацій.

Гості привітали дітей з новим навчальним роком заздалегідь підготовленими подарунками, смаколиками, іграшками та речами.

Керівник школи-інтернату № 17 Лариса Остапенко висловила вдячність всім, хто долучився до цієї благочинної справи і запросила оглянути навчальні класи та  ознайомитись із побутом  вихованців.

14 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 1714 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 17
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений