Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

01-12-2017 Акція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу» у Солом’янському районі (фоторепортаж події)
Акція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу» у Солом’янському районі

За ініціативи студентської ради Державного Університету Телекомунікацій та підтримки Солом’янської райдержадміністрації і Громадської ради при Солом’янскій РДА 1 грудня 2017 року у Державному Університеті Телекомунікацій за адресою: вул. Солом’янська, 7, проведено акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу».

Під час заходу всі бажаючі мали змогу безкоштовно і конфіденційно пройти тестування на ВІЛ-інфекцію та отримати засоби контрацепції.

До акції долучилась студентська молодь району, педагогічні працівники вищого навчального закладу та всі бажаючі.

Довідкова інформація:

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

СНІД  (Синдро́м набу́того імунодефіци́ту) – сукупна назва уражень, що відбуваються на III-IV клінічних стадіях інфекції, яку спричинює вірус імунодефіциту людини (ВІЛ). Загальноприйнятою назвою хвороби на сьогодні є ВІЛ-інфекція. ВІЛ уражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію різним ВІЛ-асоційованим захворюванням.

СНІД передається статевим шляхом, а також через кров і материнське молоко. Він не передається повітряно-крапельним шляхом, через рукостискання, побутовим шляхом, при укусах кровосисних комах.

Якщо раніше СНІД дорівнював смерті, то зараз це хронічне, поки що невиліковне, проте й не смертельне захворювання. Звісно, за умови правильного лікування та здорового способу життя. Якщо людина захворіла в двадцять років, то при правильному підході вона зможе прожити ще приблизно п’ятдесят років.

Проведено акцію у Державному Університеті Телекомунікацій до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу»Проведено акцію у Державному Університеті Телекомунікацій до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу»Проведено акцію у Державному Університеті Телекомунікацій до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу»Проведено акцію у Державному Університеті Телекомунікацій до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу»Проведено акцію у Державному Університеті Телекомунікацій до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу»
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений