Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

28-08-2013 Засідання президії громадської ради
Засідання президії громадської ради

Відбулося спільне засідання президії Громадської ради та керівників органів самоорганізації населення

21 серпня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулося спільне засідання президії Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації з керівниками органів самоорганізації населення Солом’янського району м. Києва, приурочене відзначенню Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України.

У засіданні також взяли участь заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріян Рев’юк, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Валентина Дячук, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Оксана Лавріненко.

Учасниками зібрання було розглянуто низку питань, зокрема: про координацію діяльності громадських ветеранських організацій Солом’янського  району в контексті Угоди, укладеної головою Солом’янської районної в м. Києві державної  адміністрації з головами громадських організацій та про підготовку до святкування 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників (створення оргкомітету, затвердження «Плану заходів по проведенню естафети пам’яті «Слава визволителям Києва!» у Солом’янському районі м. Києва», проведення в приміщенні Солом’янської райдержадміністрації виставки дитячих малюнків).

У ході засідання заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріян Рев’юк від імені очільника району Максима Луцького наголосив на ініціативі започаткувати відзначення Дня Солом’янського району міста Києва щорічно, у другу суботу жовтня та звернувся до президії Громадської ради та керівників ОСН як делегованих представників громадськості району підтримати цю пропозицію.

Ініціативу відзначати День народження Солом’янського району схвально підтримали всі присутні, запевнивши, що активно долучаться цьогоріч до святкування Дня Солом’янського району, який відбудеться саме 12 жовтня.

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації

Президія Громадської ради провела спільне засідання з керівниками органів самоорганізації населенняПрезидія Громадської ради провела спільне засідання з керівниками органів самоорганізації населенняПрезидія Громадської ради провела спільне засідання з керівниками органів самоорганізації населенняПрезидія Громадської ради провела спільне засідання з керівниками органів самоорганізації населенняПрезидія Громадської ради провела спільне засідання з керівниками органів самоорганізації населенняПрезидія Громадської ради провела спільне засідання з керівниками органів самоорганізації населенняПрезидія Громадської ради провела спільне засідання з керівниками органів самоорганізації населенняПрезидія Громадської ради провела спільне засідання з керівниками органів самоорганізації населенняПрезидія Громадської ради провела спільне засідання з керівниками органів самоорганізації населення
Вся інформація

Корупція має бути помічена