Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

28-10-2013 Участь громадськості району у Дні довкілля
Участь громадськості району у Дні довкілля

26 жовтня,  у рамках осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану представники громадськості району взяли активну участь у проведенні  толоки у різних куточках Солом’янки.

Члени громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації  долучились цього дня до упорядковування території зеленої зони у парку «Юність».  Під час суботника керівник Солом’янського району Максим Луцький  та актив громадської ради на чолі з Дмитром Оніщенко висадили декілька саджанців молодих кленів, чим  прикрасили та оновили один з улюблених куточків мешканців цього мікрорайону.

 Вже вкотре активісти органів самоорганізації населення району разом з небайдужими мешканцями також приєдналися до справи поліпшення довкілля, прибираючи листя та сміття у своїх мікрорайонах. У прибиранні парків, скверів та прибудинкових територій взяли участь представники потужних мікрорайонних ОСНів: «Відрадний», «Енергетик», «Совки», «Дачі Караваєві», «Рідна оселя», «Жуляни», «Грушківський».

Приємно відзначити, що з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всія України Володимира та за ініціативи єпископа Васильківського Миколая духовенство Солом’янського благочиння  та прихожани багатьох церков  Солом'янського району  теж взяли участь у прибиранні території столичного скверу «Юність». А представники релігійної громади «Церква Ісуса Христа» під час проведення толоки за власної ініціативи   долучились  до  прибирання бульварної частини вулиці Антонова. Всі учасники  суботньої толоки впевнились, що лише спільними зусиллями громади та  влади,  вдасться зробити наш Солом’янський  район  чистим та охайним.

Представники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янкиПредставники громадськості району взяли активну участь у проведенні Дня довкілля у різних куточках Солом’янки
Вся інформація

Корупція має бути помічена