Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

06-12-2013 Участь громадської ради у святкуванні Дня Збройних Сил України (фоторепортаж події)
Участь громадської ради у святкуванні Дня Збройних Сил України

6 грудня 2013 року  весь народ  України відзначає День Збройних Сил держави. Це професійне свято мужніх, терплячих та безкомпромісних людей. 

Напередодні голова громадської ради при Солом’янській  адміністрації Дмитро Оніщенко приєднався до вітань голови Солом’янської райдержадміністрації Максима Луцького під час урочистостей у Національному університеті оборони України імені Черняховського. Приємно відзначити, що до складу громадської ради входить представник цього учбового закладу, голова Первинної профспілкової організації Національного університету оборони України Світлана Остапець.

Голова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони УкраїниГолова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони УкраїниГолова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони УкраїниГолова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони УкраїниГолова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони УкраїниГолова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони УкраїниГолова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони УкраїниГолова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони УкраїниГолова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони УкраїниГолова громадської ради взяв участь в урочистостях у Національному Університеті оборони України
Вся інформація

Корупція має бути помічена