Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

25-12-2013 Представники громадськості району на «Новорічному калейдоскопі на Солом’янці»
Представники громадськості району на «Новорічному калейдоскопі на Солом’янці»

За сприяння голови Солом’янської райдержадміністрації Максима Луцького у парку «Відрадний» нещодавно відбулося свято «Новорічний калейдоскоп на Солом’янці»,  яким розпочато  низку  районних заходів із святкування зустрічі Нового 2014 року та Різдва Христового з конкурсами та розвагами, виступами професійних та самодіяльних колективів району, новорічною ярмарковою торгівлею.

У святковому дійстві взяли участь також голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації та  інші члени громадської ради. Насичена і цікава програма свята зібрала чисельну кількість  мешканців та гостей району, які прийшли на свято сім’ями, а кульмінацією свята стало засвічення новорічної красуні - ялинки.

Члени громадської ради  при Солом’янській райдержадміністрації спільно з громадськістю району взяли участь в урочистому засвіченні новорічної ялинки Члени громадської ради  при Солом’янській райдержадміністрації спільно з громадськістю району взяли участь в урочистому засвіченні новорічної ялинки Члени громадської ради  при Солом’янській райдержадміністрації спільно з громадськістю району взяли участь в урочистому засвіченні новорічної ялинки
Вся інформація

Корупція має бути помічена