Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

17-02-2014 Гуманна ініціатива громадської ради продовжується (фоторепортаж події)
Гуманна ініціатива громадської ради продовжується

Актив громадської ради, підтримуючи заходи Солом’янської райдержадміністрації щодо роботи з бездомними та безпритульними громадянами, долучився до гуманної справи -  підтримки соціально незахищених верств населення.

Милосердя і гуманізм – саме ці поняття об’єднали небайдужу громадськість  Солом’янського району провести заходи, в рамках яких  заплановано декілька акцій. Першою  було наповнення банку зимового одягу та взуття. Наступною – збір продуктів харчування та передача їх одиноким людям. На пропозицію відразу відгукнулись перший заступник голови громадської ради – Олексій Шереметьєв, голова комітету громадської ради – Армен Алексанян та члени громадської ради – Андрій Шульга, Юрій  Козубенко та  Людмила Оніщенко, які вже не раз виступали організаторами та учасниками подібних гуманних справ.

Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва», очолюване Сергієм Бовсуновським, надало підтримку транспортом для розвезення продуктів харчування. Місцем проведення заходу стало приміщення Товариства Червоного Хреста за адресою вул. Волинська, 2, колектив якого разом із своїм керівником, до речі, яка  теж є членом громадської ради,  Гернегою Ларисою Михайлівною, бачить своє покликання у тому, щоб не лишати людину на одинці з бідою, будь то хвороба, інвалідність або втрата житла. Наразі Товариство Червоного Хреста має пункт прийому одягу, який наповнено різноманітними теплими речами, працює швачка та волонтер-терапевт, який вже за першим зверненням надає  медичну допомогу.

Таким чином, спільними зусиллями, 14 лютого відбувся благодійний захід, де обігріли  і добрим словом, і гарячим чаєм з канапками та солодощами, надали необхідну першу медичну допомогу з медичного  огляду та  вимірювання тиску одиноким, незахищеним верствам населення, які потребують цієї підтримки, особливо в зимову пору року.

Незабаром члени громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації планують провести спільно з релігійними громадами Солом’янського району наступний етап благодійної акції - надати допомогу бездомним, безпритульними та одиноким  громадянам в інших мікрорайонах нашої Солом’янки.

Актив громадської ради опікується бездомними, безпритульними та одинокими громадянамиАктив громадської ради опікується бездомними, безпритульними та одинокими громадянамиАктив громадської ради опікується бездомними, безпритульними та одинокими громадянамиАктив громадської ради опікується бездомними, безпритульними та одинокими громадянамиАктив громадської ради опікується бездомними, безпритульними та одинокими громадянамиАктив громадської ради опікується бездомними, безпритульними та одинокими громадянамиАктив громадської ради опікується бездомними, безпритульними та одинокими громадянамиАктив громадської ради опікується бездомними, безпритульними та одинокими громадянами
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений