Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

27-02-2014 Звіт діяльності громадської ради
Звіт діяльності громадської ради

Звіт

про діяльність громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за 2013 рік

Розпорядженням голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 27.02.2013 року №141 затверджено склад громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації у кількості 48 уповноважених представників інститутів громадянського суспільства (ІГС)(у попередньому складі – 39 осіб) різноманітного спрямування діяльності:

- профспілкові – 12 (освітянські: КПІ, НАУ, КНУБіА, Національного університету оборони України, Солом’янська районна організація Профспілки працівників освіти і науки, житлово-комунального господарства, медичної галузі);

- дитячі та молодіжні – 7

- професійні – 5

- органи самоорганізації населення – 3

- благодійні – 3

- ветеранів та інвалідів – 3

- релігійні -2

- інші громадські організації – 13 (Спілка жіночих організацій Солом’янського району, Товариство Червоного Хреста Солом’янського району, Комітет підприємців тощо ).

До громадської ради нової каденції ввійшли 26 представників ІГС з попереднього складу громадської ради.

Відповідно  Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», зі складу громадської ради при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації було сформовано 9 комітеті:

- комітет з питань розвитку промисловості, споживчого ринку, торгівлі та підприємництва;

- комітет з питань соціально-економічного розвитку;

- комітет з питань розвитку території, містобудування та екології;

- комітет з питань житлово-комунального господарства та благоустрою;

- комітет з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

- комітет з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї та гендерної політики;

- комітет з питань зв’язків з громадськістю, органами самоорганізації населення, співпраці з правоохоронними органами та засобами масової інформації;

- комітет з питань охорони здоров’я;

- комітет з питань розвитку молодіжного середовища, фізичної культури та спорту.

Новообраний склад громадської ради за попередній рік своєї діяльності, на мій погляд, плідно співпрацюючи з Солом’янського РДА, на теренах району надавав підтримку  в організації, виступав з ініціативами та приймав участь у  проведенні різноманітних акцій, заходів з нагоди відзначення державних свят, зокрема:

- 01 березня за підтримки члена громадської ради Анатолія Петрика вже традиційно зі Спілкою жіночих організацій району було організовано привітання військовослужбовців роти почесної варти в/ч 3030, що дислокується на території Солом’янського району;

- 5 березня члени громадської ради взяли участь у святкових заходах з нагоди Міжнародного жіночого дня, що проходили  у районному Центрі дитячої та юнацької творчості;

- 6 березня в Українському домі відбулася церемонія вшанування переможниць конкурсу «Киянка року-2012, де представниці громадської ради отримали перемогу у 2 номінаціях: «Лідер приватного бізнесу, активний громадський діяч» - Кузьмич Г.В., а у номінації  «Активна громадська   діячка» - Москаленко Л.В.;

-13 березня громадська рада взяла участь в урочистостях з нагоди святкування Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, голова від імені ради гаряче  привітав представників цієї галузі з професійним святом;

- 16 березня у парку «Супутник» біля храму преподобного  Сергія Радонезького відбулось свято Православної Масляної за підтримки членів громадської ради при Солом'янській РДА: Олени Папуши та Аліни Васильчук;

- 22 березня  біля приміщення Солом’янської райдержадміністрації  (пр-т Повітрофлотський, 41) членом громадської ради Віталієм Руденко (Фундацією "Громадський рух "Українці проти туберкульозу" та Благодійним фондом «Розвиток України») організовано заходи, присвячені Всесвітньому та Всеукраїнському Дням боротьби із захворюванням на туберкульоз;

- 12 квітня за підтримки  члена громадської ради Андрія Шульги проходили заходи з вшанування колишніх в’язнів концтаборів (у приміщенні територіального центру соціального обслуговування населення,  бульв. І.Лепсе, 83-А);

- 13 квітня члени  громадської ради приймали активну участь у суботнику в рамках   щорічної   акції «За чисте довкілля» (на перехресті вул. Машинобудівної та вул. Каблукова);

- 20 квітня члени громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації разом з членами громадської ради при КМДА активно долучились до суботника в рамках Дня довкілля у парку Відрадний біля витоків річки Либідь. За ініціативи голови міської громадської ради Марини Бурмаки,  голови районної громадської ради Дмитра Оніщенка та підтримці головаи Солом’янського району М.Луцького було взято під опіку благоустрій  та санітарний стан витоку річки Либідь у парку "Відрадний" Солом’янського району міста Києва як історичної пам’ятки часів Київської Русі. В результаті чого було виконано очистку озера та благоустрій території парку.

- 03 травня за підтримки члена громадської ради О.Папуші було організовано випікання та передачу «Благодійному фонду «Діти Чорнобиля за виживання Солом’янського району міста Києва» святкових пасок  для малозабезпечених членів цієї організації.

- 06 травня в приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась зустріч голови М.Луцького з головою громадської ради при Київській міській державній адміністрації М. Бурмакою за участю голови громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Д. Оніщенка та начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю – секретаря громадської ради О. Лавріненко. У ході зустрічі розглядались питання щодо взаємодії між громадськими радами міста та району, планування та проведення спільних заходів.

- 08 травня голова громадської ради взяв участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку «Каштанова алея на честь ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС» (на розі вулиць Клименка та Головка у Солом’янському районі міста Києва), де відбулась відверта розмова з чорнобильцями та членами їх сімей.

- 09 травня за активної участі членів  громадської ради пройшли районні святкові заходи, присвячені 68-річниці Дня Перемоги, зокрема у сквері імені М.Островського та на розі вулиць Знаменської та Героїв Севастополя (тополина алея).

- 11 травня в Пирогово відбувся дев’ятий Міжнародний військово-історичний фестиваль, організатором якого вже вдев’яте виступає перший заступник голови громадської ради при Солом’янській РДА Олексій Шереметьєв.

- 21 травня голова комітету з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян громадської ради Б. Парафейніков та члени комітету взяли опіку, організували роботу щодо покращення  умов його проживання над учасником бойових дій, заслуженим вчителем України Головченком  П.П., який мешкає у мікрорайоні Жуляни.

- 27 травня голова громадської ради представляв району громадськість у заході щодо урочистого підписання Угоди про співпрацю між КМДА, Громадянським форумом Києва та громадською радою при КМДА в Колонній залі КМДА за участю першого Президента України Л.Кравчука та голови КМДА О.Попова

- 28 травня голова громадської ради спільно з представниками відділу з питань внутрішньої політики  Солом’янської   райдержадміністрації прийняли участь в семінарі з питань налагодження взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю, який відбувся в Колонній залі КМДА, де обговорені проблемні і нагальні питання та шляхи їх вирішення.

- 30 травня голова громадської ради  спільно з головою М.Луцьким , заступником голови КМДА В.Коржем приймав участь у відкритті дитячого будинку сімейного типу у Солом’янському районі за адресою: вул. Солом’янська, 15-А, кв.224 та вручив цінні подарунки його мешканцям.

- 31 травня члени громадської ради взяли участь в урочистостях з нагоди Дня журналіста, які відбулися у приміщенні Солом’янської РДА, кращі з них були нагороджені відзначені Соломянського району.

- 13-15 червня у м.Севастополі пройшов міжнародний фестиваль військових оркестрів у рамках фестивалю «Війна і мир», організатором якого став перший заступник голови громадської ради при Солом’янській РДА О.Шереметьєв.

- 14-15 червня делегація громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації у рамках Угоди з громадською радою при Севастопольській міській державній адміністрації взяли участь у святкових заходах до Дня Севастополя.

- 28 червня члени громадської ради у складі делегації Солом’янського району в рамках відзначення 17-річниці Конституції України взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Шевченку та М.Грушевському.

- 25 липня у рамках виконання завдань і доручень Президента України стосовно належної підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі відбулась зустріч керівництва Солом’янської райдержадміністрації з духовенством парафії преподобного Сергія Радонезького, що на вул. Уманській, 14. У зустрічі брали участь голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації та голова комітету громадської ради з питань соціально-економічного розвитку Микола Лисицький.

- 28 липня 2013 року, в рамках святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі, відбулося урочисте відкриття Колони Магдебурзького права (після реконструкції) за участю віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, предстоятелів помісних церков та великої кількості паломників. Від Солом’янського району міста Києва в зазначеному заході взяла участь делегація громадської ради при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації  та представники громадськості району.

- 30 липня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбувся семінар на тему: «Координація діяльності органу виконавчої влади, органів самоорганізації населення і громадської ради щодо проведення громадської експертизи», за участю представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, структурних підрозділів Київської міської та районних в місті Києві державних адміністрацій, громадськості міста та районів. Від Солом’янського району у заході брав участь голова громадської ради при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації.

- 21 серпня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулося спільне засідання президії Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації з керівниками органів самоорганізації населення Солом’янського району м. Києва, приурочене відзначенню Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України.

- 28 серпня голова громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації взяв участь у засіданні колегії з питання дотримання належного стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва за участю першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Лапаня, де було складено план спільних заходів.

- 03 жовтня голова громадської ради при взяв участь у зустрічі голови громадської ради при Київській міській державній адміністрації Марини Бурмаки з головами громадських рад при райдержадміністраціях, яка відбулась у  Департаменті суспільних комунікацій КМДА (вул. Хрещатик,44). За її результатами було визначено  цілу низку спільних  заходів.

- 04 жовтня голова громадської ради Дмитро Оніщенко, перший заступник голови громадської ради Олексій Шереметьєв, заступник голови громадської ради Ніна Новікова, голова комітету громадської ради - голова Солом’янської організації ветеранів Борис Парафєйніков взяли участь у нараді, яка відбулась у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації щодо підготовки району до святкування 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, де було обговорено план підготовки до урочистостей.

- 20 жовтня Спілка жіночих організацій Солом’янського району разом із жінками громадської ради при райдержадміністрації відвідали Шевченківський національний заповідник з нагоди відзначення 200-річчя з Дня народження Кобзаря.

- 22 жовтня у рамках реалізації міських заходів з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення міста  Києва від фашистських загарбників  на плацу Національного Університету оборони України відбулась урочиста передача Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» від представників делегації Голосіївського району до Солом’янського району, участь в якій взяли: голова громадської ради при Солом’янській районній  в місті Києві державної адміністрації, голова комітету громадської ради - голова ради ветеранів  Солом’янського району м. Києва Парафєйніков Б.Д. та члени президії громадської ради.

- 26 жовтня, у рамках осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану члени громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації  усім складом долучились цього дня до упорядковування території зеленої зони у парку «Юність».  

- 26 жовтня по завершенню Дня довкілля у парку «Юність» актив громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації разом з очільником Солом’янського району Максимом Луцьким, головою наглядової ради благодійного фонду «Солом’янка»  В’ячеславом Непопом, депутатом Київської міської ради Володимиром Філіпповим за запрошенням  Благочинного Солом’янського благочиння, протоієрея Ярослава Шовкеника  завітали  до храму преподобного  Сергія Радонезького на зустріч з духовенством.

-  2 листопада за ініціативи голови Солом’янської райдержадміністрації Максима Луцького актив громадської ради на чолі з головою громадської ради спільно з керівним складом органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Відрадний» та небайдужими мешканцями району розпочали відновлення зеленої зони парку «Орлятко», висадивши  понад 80 молодих дерев.

- 3 листопада в урочищі Ситняки пройшло міжнародне  воєнно-історичне  шоу «Даєш Київ!», присвячене 70-й річниці визволення Києва від фашистських загарбників, вже вкотре співорганізатором  якого виступила молодіжна громадська організація  «Київський Клуб «Червона Зірка» на чолі з її президентом Олексієм  Шереметьєвим - заступником голови громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації.

-  з 4 листопада у рамках проведення районних заходів з відзначення 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників за ініціативи громадської ради та підтримки голови Солом’янського району Максима Луцького у приміщенні Солом’янської  райдержадміністрації розгорнуто  виставку дитячих малюнків з означеної тематики. Головним модератором виставки став перший заступник голови громадської ради  Олексій Шереметьєв, який є президентом  Молодіжної громадської  організації «Київський клуб «Червона зірка».

- 6 листопада у рамках відзначення 70-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників члени громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації  взяли участь у загальноміських заходах, зокрема до Меморіалу  Вічної Слави – могили Невідомого солдату.

- 9 листопада напередодні Дня української писемності та мови  і в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Кобзаря в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся сольний концерт Фемій Мустафаєва "Тарас Шевченко. Солоспіви". Захід ініціював сам виконавець, ідею охоче підтримали та втілили вжиття голова Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації Максим Луцький, заступники голови громадської ради при райдержадміністрації Ніна Новікова, Галина Кузьмич та члени громадської ради Віктор Кутало та Василь Марочко.

- 13 листопада у рамках виконання завдань Президента України  щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики відбулось засідання президії громадської ради  при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації за участю заступника голови Солом’янської райдержадміністрації Андріяна Рев’юка, де були надані звіти про виконану роботу та обговорені плани на найближче майбутнє.

Щоб не бути багатослівним, хочу наголосити, що висвітлення діяльності громадської ради здійснюється на офіційному сайті Солом’янської райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада» та у районній газеті  «Солом’янка», які доступні фактично кожному мешканцю району.

На мій погляд, проведені у 2013 році 4  засідання громадської ради та 2 засідання президії громадської ради  були змістовними та насиченими. В районі відбувалися і інші заходи, в яких приймали участь члени громадської ради, велась переписка, проходили офіційні зустрічі різних рівнів. Деякі із порушених питань, в силу різних обстави залишились не вирішеними, але продовжується життя та робота громадської ради. 

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений