Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

25-04-2014 Підведено підсумки весняного двомісячника з благоустрою (фоторепортаж події)
Підведено підсумки весняного двомісячника з благоустрою

У рамках весняного двомісячника з благоустрою, що проходив у різних куточках Солом’янки, готуючи район до Великодніх та травневих свят, члени громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації активно долучались до суботників та толок. Зокрема, прибирали сухе листя, гілля та сміття у парках «Супутник», «Відрадний», «Орлятко», на Тополиній алеї по вулиці Героїв Севастополя, у Солом’янському Ландшафтному парку і прибудинкових територіях.

Під час виїзного засідання Київської міської комісії з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану м. Києва підведено підсумки проведеної роботи. У заході взяли участь перший заступник директора Департаменту контролю за благоустроєм КМДА, Сергій Роменський, виконуючий обов’язки голови Солом’янської райдержадміністрації Андрій Лапань, представники структурних підрозділів КМДА та райдержадміністрації, голова і члени громадської ради – представники комітету з питань житлово-комунального господарства та благоустрою, керівники комунальних підприємств і установ.

У ході засідання голова громадської ради Дмитро Оніщенко зазначив щодо чіткої позиції членів громадської ради і в подальшому брати активну участь у поліпшенні санітарного стану та благоустрою території Солом’янського району, висловивши ініціативу організувати толоку на території парку по вулиці Вінницькій. При цьому, громадською радою запропоновано більш активно долучати мешканців району до прибирання та озеленення прибудинкових територій, збереження зелених зон тощо. Слушною визнано пропозицію щодо звернення  керівників комунальних підприємств району до кандидатів в депутати Київради з метою спільної реалізації заходів щодо покращення благоустрою прибудинкових територій, тих мікрорайонів, де проходитиме передвиборна кампанія кожного з кандидатів.

Окремим рядком члени громадської ради висловлюють від імені мешканців окремого мікрорайону щирі слова вдячності робітникам з комплексного прибирання та утримання будинків по вулицям Яблонської, 1, Гетьмана, 44 та 46-А: майстру технічної дільниці Олександрі Данченко та її співробітникам Людмилі Голубенко, Олені Чуян, Світлані Солодовні, Галині Тимошенко. Під чуйним керівництвом Івана Красного – директора КП «Індустріальне» ці відповідальні та небайдужі жінки своєю нелегкою працею роблять мікрорайон затишним та привабливим куточком Солом’янського району.

Члени громадської ради взяли участь у виїзному засіданні міської комісії з проведення весняного двомісячника Члени громадської ради взяли участь у виїзному засіданні міської комісії з проведення весняного двомісячника Члени громадської ради взяли участь у виїзному засіданні міської комісії з проведення весняного двомісячника Члени громадської ради взяли участь у виїзному засіданні міської комісії з проведення весняного двомісячника Члени громадської ради взяли участь у виїзному засіданні міської комісії з проведення весняного двомісячника Члени громадської ради взяли участь у виїзному засіданні міської комісії з проведення весняного двомісячника Члени громадської ради взяли участь у виїзному засіданні міської комісії з проведення весняного двомісячника Члени громадської ради взяли участь у виїзному засіданні міської комісії з проведення весняного двомісячника
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений