Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

04-09-2014 Подарунки першокласникам з нагоди Дня знань (фоторепортаж події)
Подарунки першокласникам з нагоди Дня знань

Швидко літо пролетіло, Осені прийшла пора

Перше вересня настало, Йде до школи дітвора

 

1 вересня – День знань для всіх школярів України. Особливим він є для першокласників, які роблять перші кроки на великому шляху країни знань.

Цього дня у Солом’янському районі профспілкова організація комунальних підприємств сфери житлового господарства вже традиційно, протягом багатьох років проводить День першокласника.

Щоб посилити відчуття свята та зробити його радісним і незабутнім для діток, що йдуть до першого класу, і водночас підтримати батьків - працівників комунальних підприємств в питанні збору дітей до школи, первинною профспілковою організацією комунальних підприємств району на чолі з членом громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації Людмилою Оніщенко підготовлено для них подарунки – ортопедичні ранці, які будуть допомагати у навчанні.

Людмила Оніщенко та профактив семи комунальних підприємств щиро привітали і батьків, і дітей із святом та побажали найменшим школярикам здобути міцні знання та вчитися переборювати труднощі.

Профспілкова організація комунальних підприємств сфери житлового господарства за участю громадської ради провели День першокласникаПрофспілкова організація комунальних підприємств сфери житлового господарства за участю громадської ради провели День першокласникаПрофспілкова організація комунальних підприємств сфери житлового господарства за участю громадської ради провели День першокласника
Вся інформація