Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

04-09-2014 Круглий стіл громадськості Солом’янського району з депутатами Київради (фоторепортаж події)
Круглий стіл громадськості Солом’янського району з депутатами Київради

03 вересня у приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулось засідання круглого столу з питання: «Системи ефективного управління районами м. Києва» з депутатами Київради за участю громадської ради при Солом’янській районній у  м. Києві державній адміністрації.

У засіданні круглого столу, який ініціював депутат Київської міської ради Олександр Бродський - голова комісії КМДА з  питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків, брали участь понад 30 осіб, зокрема: депутати Київради, обрані за мажоритарними списками у Солом’янському районі: О.Костюшко, М. Негрич, М.Конобас, А.Андрєєв. Також у заході взяли участь голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро та представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації, голова громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації Д. Оніщенко та члени громадської ради: І. Горбасенко, В.Руденко, А. Петрик, В. Кутало, О. Папуша, С. Ісаєв та інші, керівники та актив органів самоорганізації населення, а також мешканці району.

Голова громадської ради Дмитро Оніщенко у своєму виступі підкреслив, що громадська рада є посередником між мешканцями, громадськими організаціями та міською і районною адміністрацією, але при цьому не має належних повноважень і засобів для ефективного вирішення нагальних потреб району та окремо взятого мешканця, що звертається за допомогою. На думку громадської ради доцільним є  повернення районних рад, але при обмеженій кількості депутатів і їх обранням за мажоритарною системою.         

У ході бурхливого обговорення більшість виступаючих підтримувала цю думку.

Слушною була визнана пропозиція голови комітету громадської ради – керівника органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві» Олени Папуши, яка зазначила, що у теперішній час, враховуючи нелегкі реалії сьогодення, недоцільно повертати райради, навантажуючи бюджет міста додатковими витратами на їх утримання, потрібно надати більше повноважень та засобів ОСНам.

Очільник Солом’янського району Максим Шкуро зазначив, що до відновлення районних в місті Києві рад необхідно підходити комплексно, а саме паралельно провести адміністративну, бюджетну та податкову реформи на державному рівні. Лише за такої умови районні ради будуть дієві та ефективні. Наразі доцільно Київраді своїми рішеннями та додатковим фінансуванням підтримувати органи самоорганізації населення в м.Києві, наділити їх додатковими повноваженнями.

Наприкінці організатори та учасники  круглого столу дійшли висновку, що подібні заходи сприяють пошуку шляхів розвитку місцевого самоврядування, а тому будуть проведені у всіх районах міста Києва та за їх результатами буде визначено органи управління районами міста Києва.

03 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбувся  круглий стіл на тему: «Системи ефективного управління районами м. Києва»03 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбувся  круглий стіл на тему: «Системи ефективного управління районами м. Києва»03 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбувся  круглий стіл на тему: «Системи ефективного управління районами м. Києва»03 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбувся  круглий стіл на тему: «Системи ефективного управління районами м. Києва»03 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбувся  круглий стіл на тему: «Системи ефективного управління районами м. Києва»03 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбувся  круглий стіл на тему: «Системи ефективного управління районами м. Києва»03 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбувся  круглий стіл на тему: «Системи ефективного управління районами м. Києва»03 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбувся  круглий стіл на тему: «Системи ефективного управління районами м. Києва»
Вся інформація