Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

16-09-2014 Активні члени громадської ради при Солом’янській РДА підтримують бійців
Активні члени громадської ради при Солом’янській РДА підтримують бійців

Нещодавно за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка у зону АТО було відправлено колону машин з речами, необхідними для забезпечення життєдіяльності 12-го батальйону територіальної оборони, в якому служать кияни.

Члени громадської ради при Солом’янській  райдержадміністрації,  представники Солом’янської районної організації товариства Червоного Хреста м.Києва спільно з  Солом’янським районним військовим комісаріатом долучились до збору речей  для бійців 12-го батальйону територіальної оборони. За їхньої підтримки було зібрано та передано 500 пар шкарпеток, речі побутового вжитку, засоби гігієни та інше.  Актив громадської ради з моменту активних подій  у столиці та на сході країни  вже вкотре не залишається осторонь, підтримуючи громадське патрулювання  вулиць, площ у Солом’янському районі та наших співвітчизників – учасників  АТО. Невдовзі ще одну допомогу буде підготовлено та відправлено  для  Київського 12-го батальйону територіальної оборони, тому всі  охочі  можуть приєднатись до почесної справи та не залишатись байдужими.

Бійцям 12-го батальйону територіальної оборони та всім учасникам АТО хочеться побажати мирного українського  неба над їхніми відважними головами та якнайскоріше повернутись  додому живими та здоровими.

Вся інформація

Корупція має бути помічена