Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

14-09-2015 Конференція з питань прав учасників антитерористичної операції (фоторепортаж події)
Конференція з питань прав учасників антитерористичної операції

10 вересня за ініціативи громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державної адміністрації та громадської організації «Спілка ветеранів антитерористичної операції Солом’янського району міста Києва» у Центрі дитячої та юнацької творчості (вул. Героїв Севастополя, 35) відбулась перша конференція з питань прав учасників антитерористичної операції.

Основною метою заходу було обговорення забезпечення соціальних гарантій для військовослужбовців -учасників АТО та членів їх сімей.

Учасниками конференції були представники Державної служби України у справах війни та учасників антитерористичної операції, Міністерства оборони України, Солом’янського районного у м. Києві військового комісаріату, відповідних структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, депутати Київської міської ради, військовослужбовці, їх родини та громадськість району.

У ході конференції розглянуто ряд актуальних питань щодо оформлення статусу учасника бойових дій, соціальної та психологічної допомоги, покриття витрат на житлово-комунальні послуги, санаторно-курортного лікування тощо. Тетяна Лактіонова - начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської райдержадміністрації, доповіла з приводу реалізації соціальних проектів на підтримку учасників АТО та їх сімей, проблемних питань та шляхів їх вирішення у Солом’янському районі міста Києва. «Сьогодні головне завдання – максимально охопити цих людей соціальними послугами та пільгами, які надає держава», – наголосила посадовець.

Директор Центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Ніна Бочарова та директор Центру сім’ї Тетяна Мдзелурі звернули увагу учасників конференції на те, що важливим на сьогодні є питання підтримки учасників АТО після їх повернення додому. Тому для одержання соціальної та психологічної підтримки для демобілізованих учасників АТО та членів їхніх сімей необхідно звернутись до Центрів, де працюють фахівці із соціальної роботи і психологи.

Голова комітету громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації, представник громадської організації «Захисники України» Андрій Демура наголосив, що демобілізованим військовим, учасникам АТО, їх сім’ям, необхідно не залишатись наодинці зі своїми проблемами, а звертатись за допомогою, гуртуватися та спільно їх вирішувати.

Людмила Перевертень - голова громадської організації «Для спільної справи», що активно діє на терені Солом’янського району, зазначила, що важливо об’єднувати та систематизувати роботу державних і громадських організацій  для здійснення комплексної допомоги учасникам АТО.

Наприкінці заходу голова громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації Петро Шарафетдінов відзначив переможців конкурсу дитячого патріотичного малюнку: Анастасію Зінченко,  Вікторію Семенюк та Софію Палієву. Всі творчі роботи школярів буде передано на Схід для підтримки наших військових.

У Солом’янському районі міста Києва відбулась конференція з питань прав учасників антитерористичної операціїУ Солом’янському районі міста Києва відбулась конференція з питань прав учасників антитерористичної операціїУ Солом’янському районі міста Києва відбулась конференція з питань прав учасників антитерористичної операціїУ Солом’янському районі міста Києва відбулась конференція з питань прав учасників антитерористичної операціїУ Солом’янському районі міста Києва відбулась конференція з питань прав учасників антитерористичної операціїУ Солом’янському районі міста Києва відбулась конференція з питань прав учасників антитерористичної операціїУ Солом’янському районі міста Києва відбулась конференція з питань прав учасників антитерористичної операціїУ Солом’янському районі міста Києва відбулась конференція з питань прав учасників антитерористичної операції
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений