Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Нормативно-правова база громадської ради

22-12-2014 Розпорядження РДА

Розпорядження №875 від 19.12.2014 "Про дострокове припинення повноважень громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації"

Відповідно до пункту 7  постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.12.2014 №1436 «Про дострокове припинення повноважень громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)»:

1. Достроково припинити повноваження громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

2. Відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації вжити заходів щодо формування нового складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996.

2.1. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

від  27.02.2013 №141 "Про затвердження складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації";

від 16.05.2013 №313 "Про затвердження Положення про громадську раду при Солом’янській районній  в місті Києві державній адміністрації".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова   М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp_pryp_grm_rada.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена