Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Реагування на критику ЗМІ

19-02-2013 Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського районну не закривали
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського районну не закривали

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє, що інформація, висвітлена в засобах масової інформації, щодо закриття районного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями за адресою: І.Лепсе 15-а не відповідає дійсності.

Про це сьогодні заявив голова Солом’янського району Іван Сидоров на прес-конференції в приміщенні райдержадміністрації.

Рішенням Київської міської ради від 01.11.2012р. № 235/8519 був створений Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва зі статусом юридичної особи, об’єднавши дві державні соціальні програми Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Центр продовжує надавати послуги дітям та їхнім батькам з соціально-психологічної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями за двома адресами: вул. Ярослава Галана, 2 (колишня програма «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Подолання», функціонує з 2002 року) та бульв. І.Лепсе 15-а (колишня програма «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Родина» функціонує з 2001 року)», - зазначив у своєму виступі Іван Сидоров.

У юридично новоствореному центрі, як і раніше, будуть працювати кваліфіковані фахівці: соціальний педагог, вчитель-реабілітолог, психолог, логопед, соціальний працівник, черговий адміністратор. Крім того, штатний розклад доповнений посадою масажиста.

Треба зауважити, що протягом 11 років однойменна громадська організація «Родина», зареєстрована у 2000 році за адресою однієї з квартир по вул. Виборзька 87, фактично діяла за адресою І. Лепсе, 15-а в приміщенні дитячого садочку, орендованого Центром соціальних служб Солом’янського району для програми «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Родина».

Статус новоствореної юридичної особи вимагає певних дозвільних процедур і відповідних договірних відносин з громадською організацією «Родина», яка фактично веде свою благодійницьку діяльність  за тією ж самою адресою (бульв. І.Лепсе, 15-а).

«Наразі Солом’янською районною державною адміністрацією створена робоча комісія з метою урегулювання спірних питань та розміщення новоствореного Центру та громадської організації», - повідомив голова Солом’янської райдержадміністрації.

 

Прес-служба Соломʼянської РДА

Вся інформація

Корупція має бути помічена