Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

30-11-2015 Протокол №6 від 24.11.2015 громадської ради
Протокол №6 від 24.11.2015 громадської ради

Протокол громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації від 24.11.2015 №6

Присутні: 23 члени громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (список реєстрації додається), представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Запрошені: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., Целуйко В.В. – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Порядок денний:

На розгляд засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації виносяться питання:

1. Звіт про результати місцевих виборів до Київради 25.10.2015 в розрізі Солом’янського району міста Києва.

Доповідач: Шарафетдінов П.І.- голова громадської ради.

2. Про першочергові дії персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.

Доповідач: Целуйко В.В. – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської РДА.

3. Про з’ясування інформації з приводу несанкціонованих зборів коштів під час проведення сільськогосподарських ярмарок на території Солом’янського району міста Києва.

Доповідач: Марченко В.С. – член громадської ради.

4. Про участь членів громадської ради в заходах до святкування Дня  Святого Миколая в Солом’янському районі міста Києва.

Доповідач: Шарафетдінов П.І. - голова громадської ради, Грінченко В.Р. –голова комітету громадської ради.

Різне.

- лист батьківського комітету спеціалізованої школи №71 (пров. Польовий, 10) та середньої загальноосвітньої школи № 67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А);

- участь членів громадської ради у загальнорайонних заходах 19 грудня 2015 року в парку «Відраднй» «Українські традиції. Європейські стандарти»;

- участь у заходах до Дня місцевого самоврядування;

- визначення дати наступного засідання.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: затвердити запропонований порядок денний та продовжити роботу у відповідності до нього.


По першому питанню

Слухали: Шарафетдінова П.І. – голову громадської ради про результати місцевих виборів до Київради 25 жовтня 2015 року за виборчими округами на території Солом’янського району міста Києва, набуття повноважень депутатами та роботу їх громадських приймалень.  

Вирішили: заслухану інформацію взяти до відома.


По другому питанню

Слухали:  Целуйка В.В. - головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської РДА щодо першочергових дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.

Виступили: Руденко В.В. – член комітету з питань охорони здоров’я громадської ради з пропозицією розміщення ключової інформації з означеного питання у газеті «Солом’янка» з метою інформування широкого кола мешканців Солом’янського району.

В обговоренні взяли участь Антропов О.Д., Бакалінський Г.В.

Голосували: 1. Інформацію взяти до відома.

2. За пропозицію розміщення інформації щодо першочергових дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів у газеті «Солом’янка».

«За» - одноголосно.

Вирішили: 1. Інформацію взяти до відома.

2. Доручити відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської РДА надати інформацію щодо першочергових дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів для розміщення у газеті «Солом’янка».


По третьому питанню

Слухали:  Марченка В.С., який навів  факти збору коштів під час проведення сільськогосподарських ярмарок на території Солом’янського району міста Києва. Зазначене питання було розглянуто на засіданні комітету з питань промисловості, споживчого ринку, торгівлі, підприємництва та охорони праці громадської ради та підготовлено проект листа до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Голосували: за пропозицію направити листа до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо надання роз’яснень з приводу збору коштів під час проведення сільськогосподарських ярмарок на території Солом’янського району міста Києва.

«За» - одноголосно.

Вирішили: направити листа до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо надання роз’яснень з приводу збору коштів під час проведення сільськогосподарських ярмарок на території Солом’янського району міста Києва.


По четвертому питанню

Слухали:  Шарафетдінова П.І. з пропозицією відвідати 16 грудня 2015 року школу-інтернат №17 за адресою вул. Ушинського, 15 та привітати її вихованців з Днем Святого Миколая.

Голосували: «За» - одноголосно.

Вирішили: 16 грудня 2015 року відвідати школу-інтернат №17 та привітати її вихованців з Днем Святого Миколая. Відповідальним за проведення заходу визначити голову комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики громадської ради Грінченка В.Р.


По п’ятому питанню

Слухали: Шарафетдінова П.І. щодо:

- листів батьківського комітету спеціалізованої школи №71 (пров. Польовий, 10) та середньої загальноосвітньої школи № 67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А) про надання грошових коштів зазначеним закладам освіти. Голова громадської ради запропонував звернутися до голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо включення вище зазначених закладів до Програми економічного та  соціального розвитку Солом’янського району міста Києва на 2016 рік. Доречно також підготувати листи до депутатів Київської міської ради за відповідними округами Солом’янського району міста Києва.

В обговоренні взяли участь Базела Д.Д., Антропов О.Д., Бакалінський Г.В., Папуша О.В.

Голосували за пропозицію рекомендувати батьківському комітету спеціалізованої школи №71 (пров. Польовий, 10) і середньої загальноосвітньої школи № 67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А) направити листи до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та до депутатів Київської міської ради за відповідними округами Солом’янського району міста Києва.

«За» - одноголосно.

Вирішили: 1. Рекомендувати батьківському комітету спеціалізованої школи №71 (пров. Польовий, 10) і середньої загальноосвітньої школи № 67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А) направити листи до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та до депутатів Київської міської ради за відповідними округами Солом’янського району міста Києва щодо надання грошових коштів.

2. Комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики громадської ради сприяти у реалізації зазначених питань.

- участі членів громадської ради у районних святкових заходах 19 грудня 2015 року в парку «Відрадний» «Українські традиції. Європейські стандарти».

Вирішили: інформацію взяти до відома.

- організації та проведення заходів в рамках Дня місцевого самоврядування.

Обговорювали пропозицію проведення круглого столу та запрошення до участі представників громадської ради при КМДА.

Голосували: «За» - одноголосно.

Вирішили: провести круглий стіл в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування та запросити до участі представників громадської ради при КМДА.

- визначення дати наступного засідання.

Голосували: за пропозицію 15 грудня 2015 року. «За» - одноголосно.

Вирішили: провести чергове засідання громадської ради 15 грудня 2015 року.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений