Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

13-12-2016 Протокол №13 від 17.11.2016 громадської ради
Протокол №13 від 17.11.2016 громадської ради

Протокол № 13 засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

17 листопада 2016 року    просп. Повітрофлотський, 41      каб.459


Присутні: 18 членів громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської райдержадміністрації, голова правління ГО «Товариство Червоного Хреста Солом’янського району м. Києва» Мельник І.В.

На початку засідання голова громадської ради Шарафетдінов П.І. довів до відома присутніх порядок денний засідання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про презентацію громадських об’єднань Солом’янського району м. Києва в «Укрінформі» 07.11.2016.

Доповідач: Шарафетдінов П.І. – голова громадської ради.

2. Децентралізація на практиці (польський досвід «Децентралізація –  ВЖЕ!»).

Доповідач: Шарафетдінов П.І. – голова громадської ради.

3. Про результати засідання робочої групи, проведеної 21.10.2016, за ініціативи Папуши О.В.; пропозиції до КМДА.

Доповідач: Шарафетдінов П.І. – голова громадської ради.

Співдоповідач: Папуша О.В. – член громадської ради.

4. Спорт Європейського зразка у столиці.

Доповідач: Грінченко В.Р. – голова благодійної організації «БФ «Наш дім – Солом’янка».

5. Про співпрацю з  ГО «Червоний Хрест».

Доповідач: Мельник І.В. – голова міжнародної громадської організації «Червоний Хрест».

6. Різне:

Участь громадської ради в заходах (пропозиції):

-  до Дня Гідності і Свободи (21 листопада);

-  до Дня пам’яті жертв голодомору (26 листопада);

-  до Дня місцевого самоврядування (7 грудня);

-  до Дня Святого Миколая (19 грудня);

-  щодо Громадського проекту (бюджету участі) м. Києва у Солом’янському районі.

Доповідач: Кулікова Т.В. – секретар громадської ради.

По першому питанню

Слухали: Шарафетдінова П.І. – довів до відома присутніх інформацію про презентацію Департаментом суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) роботу районних громадських рад та громадських об’єднань Солом’янського району м. Києва, яка відбулась 7 листопада 2016 року в «Укрінформі». Відзначено було роботу комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики громадської ради при Солом’янській РДА, який очолює Грінченко В.Р.

Вирішили: інформацію взяти до відома.

По другому питанню

Слухали: Шарафетдінова П.І. – про децентралізацію на практиці (польський досвід «Децентралізація – ВЖЕ!»), про створення районної територіальної громади. Для цього потрібно утворити робочу групу, на якій прийняти Статут, що дасть змогу вирішувати фінансові питання. Потрібно визначитись, хто буде очолювати робочу групу.

До обговорення долучились присутні члени громадської ради. Мельник І.В. запропонував свою допомогу щодо експертів.

Більшістю голосів керівником робочої групи по створенню районної територіальної громади обрано Руденка В.В. – секретаря комітету охорони здоров’я громадської ради, який запропонував до складу робочої групи включити: Шарафетдінова П.І., Бакалінського Г.В., Папушу О.В., Стародуба П.М., Оніщенка Д.М.

Голосували: «за» –  одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома, затвердити робочу групу по створенню районної територіальної громади.

Слухали: Руденка В.В. – який запропонував зібрати робочу групу по створенню районної територіальної громади провести 18 листопада о 14.00 у приміщенні Солом’янської РДА (каб. 435).

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома, 18 листопада у каб. 435 провести засідання  робочої групи по створенню районної територіальної громади.

По третьому питанню

Слухали: Шарафетдінова П.І. – про результати засідання робочої групи, проведеної 21.10.2016, за ініціативи Папуши О.В.

Папушу О.В. – про:

- відсутність відповіді про роз’яснення використання КВЕД земельних ділянок відповідно до таблиці Класифікації видів цільового призначення земель щодо законності у використанні й цільовим призначенням земельних ділянок у Солом’янському районі;

- про лист до КМДА щодо про проблемних питань, які виникають при виявленні хворої домашньої (безпритульної) тварини у вихідний день;

- про відсутність відповіді від деяких структурних підрозділів СРДА (відділу контролю за благоустроєм, відділу з питань майна комунальної власності) щодо звернення керівника ОСН «Дачі Караваєви» від 30.11.2015 № 108/9982.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома; звернутись до керівництва Солом’янської райдержадміністрації про невиконання структурними підрозділами СРДА (відділом контролю за благоустроєм, відділом з питань майна комунальної власності) щодо дотримання Закону України «Про звернення громадян», зокрема, надання відповіді керівнику ОСН «Дачі Караваєви» Папуші О.В. по зверненню від 30.11.2015 № 108/9982 в повному обсязі.

По четвертому питанню

Слухали: Грінченка В.Р. – який довів до відома присутніх, як голова благодійної організації «БФ «Наш дім – Солом’янка», про спорт Європейського зразка у столиці.

Грінченко В.Р.  вручив представнику Інтернет-магазину «Дивани для нірвани» Подяку від громадської ради при Солом’янській РДА за активну громадянську позицію та подарунок у вигляді м’яких меблів для вихованців школи-інтернату № 17 і запропонував всім присутнім долучатись до благодійної допомоги дітям школи-інтернату № 17 до Дня Святого Миколая (19 грудня).

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома та долучитись до благодійної допомоги дітям школи-інтернату № 17 до Дня Святого Миколая (19 грудня).

По п’ятому питанню

Слухали: Мельника І.В. – голову міжнародної громадської організації «Червоний Хрест» про співпрацю з ГО «Червоний Хрест», про існуючий «банк одягу», про проблемні питання щодо кадрового складу ГО «Червоний Хрест», а саме: ліквідацію патронажної служби.

До обговорення долучились присутні члени громадської ради.

Шарафетдінова П.І. – який запропонував направити листа від ГО «Червоний Хрест» до громадської ради при КМДА; через житлову систему поновити інформацію про ГО «Червоний Хрест», про обмінний фонд; розповсюджувати марки тощо. Запропонував Кваші С.Н., при необхідності, надавати допомогу.

До обговорення  долучились Руденко В.В., Кваша С.Н., Бакалінський Г.В., Папуша О.В.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома, вивчити питання по збереженню патронажної служби ГО «Червоний Хрест» та поновити співпрацю.

По шостому питанню

Різне

Слухали: Кулікову Т.В.:

– щодо участі громадської ради в заходах: до Дня Гідності і Свободи (21 листопада); до Дня пам’яті жертв голодомору (26 листопада); до Дня місцевого самоврядування (7 грудня); до Дня Святого Миколая (19 грудня);

– про Громадський проект (бюджет участі) м. Києва у Солом’янському районі;

– про звернення до управління архітектури із запрошенням представника, але отримала відмову, т.я. питання належить до компетенції міста. До Департаменту архітектури не можна додзвонитися. Пропозиція – винести це питання на наступне чергове засідання громадської ради;

– про звернення керівника ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» Столітньої Т.В. щодо виключення Редько К.М. зі складу громадської ради при Солом’янській РДА.

Вирішили: інформацію взяти до відома. Комітету з питань зв’язків з громадськістю та органами самоорганізації населення громадської ради надати відповідь керівнику ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» Столітній Т.В. щодо звернення.

Слухали: Шарафетдінова П.І. – голову громадської ради, який запропонував провести наступне засідання громадської ради 2 лютого 2017 року о 15:00.     

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: провести наступне засідання громадської ради 2 лютого 2017 року о 15.00.

 

Голова громадської ради       П. Шарафетдінов

 

Секретар           Т. Кулікова

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений