Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

16-11-2017 Протокол № 2 засідання Громадської ради
Протокол № 2  засідання Громадської ради

ПРОТОКОЛ № 2 засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

20 жовтня 2017 року        просп. Повітрофлотський, 41, каб.459

Присутні: члени Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (список реєстрації додається), співробітники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, громадськість району.

Запрошені: Стасюк А.В. - начальник юридичного відділу Солом’янської райдержадміністрації, Єрко Н.П. - заступник начальника юридичного відділу Солом’янської райдержадміністрації, Сидорчук А. Ю. – начальник управління ЖКГ та будівництва Солом’янської райдержадміністрації, Харченко П. В. – начальник сектору взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції Солом’янської райдержадміністрації;  Брідня Д. В. – автор проектів програми «Громадський бюджет», член експертної групи спілки авторів проектів «Спільно»; Безпальчук  С. –  начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції; Кулик В. – старший інспектор з особливих доручень відділ зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.

Слухали:  Оніщенка Д. М. – голову Громадської ради, який на початку засідання  ознайомив присутніх із порядком денним.

                                                                   

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Обрання секретаря Громадської ради при Солом’янській районній місті Києві державній адміністрації.

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

2. Затвердження Положення про Громадську раду при Солом’янській районній місті Києві державній адміністрації.

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

3. Затвердження Регламенту Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

4. Затвердження складу комітетів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (голів, заступників голів, секретарів, кількісний та персональний склад)  

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради       

5. Затвердження Планів роботи комітетів Громадської ради.    

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

6. Затвердження Плану роботи Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації на IV квартал 2017 року.

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

7. Звіт про підготовку об’єктів комунальної власності Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. 

Доповідач: Сидорчук А. Ю. – начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

8. Про перейменування парку імені Миколи Островського у Солом’янському районі міста Києва на етно-парк «Вишиванка»; організацію участі громадськості району у публічному голосуванні з метою підтримки процесу перейменування.

Доповідач: Грінченко В. Р. – заступник голови Громадської ради

9. Про співпрацю з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.

Доповідачі: Панченко О. С. – голова комітету з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами Громадської ради;

Сергій Безпальчук – начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.

10. Про результати опитування мешканців району ГО «Солом’янські парки» щодо реконструкції Солом’янського ландшафтного парку.

Доповідач: Оніщенко Д.М. – голова Громадської ради   

11. Про організацію підтримки 43 проектів Солом’янського району, що приймають участь у програмі «Громадський бюджет міста».

Доповідач: Брідня Д. В.  – автор проектів програми «Громадський бюджет», член експертної групи спілки авторів проектів «Спільно».

12. Про проведення Першого Форуму представників громадянського суспільства Солом’янського району міста Києва «Партнерство заради розвитку», основною метою якого є напрацювання нових моделей співробітництва між громадськими організаціями та інституціями влади, що відбудеться 2 листопада 2017 року о 16.00 в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (кімн. 459).

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

13. Різне:

-  про організаційні заходи з відзначення пам’ятних дат та державних свят у 2017 році (відповідальний: Грінченко В. Р. – заступник голови Громадської ради);

- про графік роботи Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації згідно з Регламентом Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

(Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради);

- про бланк Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації та візитівки членів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

(Відповідальна: Бобровська О. В. – заступник голови Громадської ради);

- про створення групи у Вайбері для членів Громадської ради  (Відповідальний: Власенко В. О.  – перший заступник голови комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики Громадської ради);

- про дату чергового засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

(Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради);

- про виїзне засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації 20.12.2017 року

(Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради).

Голосували: «за» - одноголосно

Вирішили: Затвердити запропонований порядок денний та продовжити роботу у відповідності до нього.

По першому питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – про обрання секретаря Громадської ради при Солом’янській районній місті Києві державній адміністрації і запропонував кандидатуру Степанченко Наталії Анатоліївни – в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Голосували: «за» - одноголосно

Вирішили: обрати секретарем Громадської ради при Солом’янській районній місті Києві державній адміністрації Степанченко Н. А. – в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

По другому питанню

Слухали:  Оніщенка Д. М. – який довів до відома присутніх проект Положення Громадської ради 2017-2019 рр.

Стародуба П. М. – голову комітету Громадської ради щодо прийняття проекту Положення Громадської ради за основу, та, зваживши на пропозиції членів Громадської ради, затвердити вцілому.

 Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   Проект Положення Громадської ради взяти  за основу та затвердити вцілому.

По третьому  питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – про Регламент Громадської ради 2017-2019 рр.

Шульгу А. О. – голову комітету Громадської ради, який запропонував прийняти Регламент Громадської ради 2017-2019 рр. за основу, та, зваживши на пропозиції членів Громадської ради, затвердити вцілому.

Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   Проект Регламенту Громадської ради взяти  за основу та затвердити вцілому.

По четвертому питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – про затвердження складу комітетів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (голів, заступників голів, секретарів, кількісний та персональний склад).

Кузьмич Г.В. – голову комітету Громадської ради, яка запропонувала затвердити склад комітетів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (голів, заступників голів, секретарів, кількісний та персональний склад) вцілому.

Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   затвердити склад комітетів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (голів, заступників голів, секретарів, кількісний та персональний склад) вцілому.

По п’ятому питанню

Слухали:   Оніщенка Д. М. – про затвердження із врахуванням пропозицій Планів роботи комітетів Громадської ради.    

До обговорення долучились всі присутні члени Громадської ради

Логошу Л.В. – члена Громадської ради, яка запропонувала затвердити Плани роботи комітетів Громадської ради вцілому.    

Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   затвердити Плани роботи комітетів Громадської ради вцілому.    

По шостому питанню

Слухали:  Оніщенка Д. М. – про затвердження Плану роботи Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації на IV квартал 2017 року.

До обговорення долучились всі присутні члени Громадської ради.

Стародуба П. М. – який запропонував затвердити План роботи Громадської ради на IV квартал 2017 року  вцілому.    

Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   затвердити План роботи Громадської ради на IV квартал 2017 року вцілому.    

По сьомому питанню

Слухали: Сидорчука А. Ю. – начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації про звіт щодо підготовки об’єктів комунальної власності Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. 

До обговорення долучились: Панченко О.С., Шевчук Є.В., Савчук С.С., Кеба М.Є. Шульга А.О.

Оніщенка Д. М. – який запропонував інформацію Сидорчука А.Ю. взяти до відома, стосовно запитань, які стосуються управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської  райдержадміністрації, розглянути на комітеті з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   інформацію Сидорчука А.Ю. взяти до відома, стосовно запитань, які стосуються управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської  райдержадміністрації, розглянути на комітеті з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології.

По восьмому питанню

Слухали:    Оніщенка Д. М. – який довів інформацію про перейменування парку імені Миколи Островського у Солом’янському районі міста Києва на етно-парк «Вишиванка»; організацію участі громадськості району у публічному голосуванні з метою підтримки процесу перейменування.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   інформацію Оніщенка Д. М. взяти до відома у долучитись до участі у публічному голосуванні з метою підтримки процесу перейменування.

По дев’ятому питанню

Слухали: Панченка О. С. – голову комітету з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами Громадської ради, про співпрацю з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.

Безпальчука С. – начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції щодо патрулювання у м. Києві про шкільних офіцерів поліції.

До обговорення долучились всі присутні члени Громадської ради.

Оніщенка Д. М. – який запропонував вищезазначену інформацію взяти до відома та направити листа про співпрацю до Управління патрульної поліції у місті Києві.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома.

По десятому питанню

Слухали:  Оніщенка Д. М. – який довів інформацію про результати опитування мешканців району ГО «Солом’янські парки» щодо реконструкції Солом’янського ландшафтного парку.

До обговорення долучились небайдужі мешканці району, присутні члени Громадської ради.

Оніщенка Д. М. – який запропонував вищезазначену інформацію взяти до відома, стосовно запитань, які стосуються реконструкції Солом’янського ландшафтного парку, розглянути на комітеті з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома, стосовно запитань, які стосуються реконструкції Солом’янського ландшафтного парку, розглянути на комітеті з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології.

По одинадцятому питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – який довів інформацію про проведення конкурсу проектів програми «Громадський бюджет» та надав слово Брідні Д. В.  – автору проектів програми «Громадський бюджет», члену експертної групи спілки авторів проектів «Спільно».

Брідню Д. В.  – автора проектів програми «Громадський бюджет», який довів інформацію про організацію підтримки 43 проектів Солом’янського району, що приймають участь у програмі «Громадський бюджет міста».

До обговорення долучились небайдужі мешканці району, присутні члени Громадської ради.

Оніщенка Д. М. – який запропонував вищезазначену інформацію взяти до відома та активніше долучитись до підтримки голосуванням за проекти Солом’янського району, які приймають участь у програмі «Громадський бюджет міста».

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти та долучитись до підтримки проектів Солом’янського району, які приймають участь у програмі «Громадський бюджет міста».

По дванадцятому питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – який довів інформацію про проведення Першого Форуму представників громадянського суспільства Солом’янського району міста Києва «Партнерство заради розвитку», основною метою якого є напрацювання нових моделей співробітництва між громадськими організаціями та інституціями влади, що відбудеться 2 листопада 2017 року о 16.00 в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (кімн. 459).

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома та долучитись до заходу.

Різне

Слухали:  Власенка В.О. – першого заступника голови комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики про організаційні заходи з відзначення пам’ятних дат та державних свят у 2017 році.

Оніщенка Д. М. – який запропонував вищезазначену інформацію взяти до відома та долучатись до зазначених заходів.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти та долучитись до зазначених заходів.

Слухали:  Оніщенка Д. М. – про графік роботи Громадської ради згідно з Регламентом Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. Він зазначив, що з метою підвищення ефективності роботи Громадської ради,  засідання потрібно проводити по мірі необхідності, але не рідше одного разу в квартал.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома.

Слухали:  Бобровську О. В. – заступник голови Громадської ради про бланк Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації та візитівки членів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома.

Слухали:  Власенка В. О.  – про створення групи у Вайбері для членів Громадської ради.   

До обговорення долучились присутні члени Громадської ради.

Оніщенка Д. М. – який запропонував  долучитись до створення групи у Вайбері для членів Громадської ради.   

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома та долучитись до створення групи у Вайбері.

Слухали: Оніщенка Д. М. – про дату чергового засідання Громадської ради та запропонував провести засідання у другій половині листопада.

До обговорення долучились присутні члени Громадської ради.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: Провести наступне засідання Громадської ради у другій половині листопада 2017 року.

Слухали: Оніщенка Д. М. – про виїзне засідання Громадської ради 20.12.2017.

До обговорення долучились присутні члени Громадської ради.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: провести 20.12.2017 виїзне засідання Громадської ради.

 

Голова Громадської ради                    Д. Оніщенко

СекретарГромадської ради             Н. Степанченко

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений