Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

21-05-2015 Протокол №2 від 12.03.2015 засідання ініціативної групи

ПРОТОКОЛ № 2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

 

м. Київ               12 травня 2015 року

 

Присутні: заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації О.Максимова;

20 членів ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (список реєстрації додається);

мешканка Солом’янського району міста Києва М.Гобова.

 

Порядок денний:

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 №976 і 03.11.2010 №996».

2. Дата наступного засідання.

3. Різне. 

По першому питанню:

Слухали: Шарафетдінов П.І. – голова ініціативної групи довів присутнім інформацію щодо змін до постанов Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 №976 і 03.11.2010 №996 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №234).

 На підставі вищезазначених змін запропоновано наступне:

 - визначити дату проведення установчих зборів 30 червня 2015 року о 14-00 в приміщенні Солом’янської районної  в місті Києві державній адміністрації;

- приймати документи щодо участі в установчих зборах для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації з 14 до 29 травня 2015 року;

- забезпечити 13 травня 2015 року відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю розміщення на офіційному сайті Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації погоджене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.

Зазначене винесено на голосування.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили:

1. Провести установчі збори 30 червня 2015 року о 14-00 в приміщенні Солом’янської районної  в місті Києві державній адміністрації.

2. Здійснювати прийом документів від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах з 14 по 29 травня в приміщенні Солом’янської районної  в місті Києві державної адміністрації (відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, каб. 435).

3.Забезпечити 13 травня 2015 року відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю розміщення на офіційному сайті Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації погоджене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи (повідомлення додається).

По другому питанню

Слухали: Новікова Н.Г. запропонувала провести наступне засідання 03 червня 2015 року о 16.00 в приміщенні Солом’янської райдержадміністрації.

Голосували: «за» – 18, «проти» - 2.

Слухали: Ївженко Ю.В. щодо дати засідання – 04 червня 2015 року.

Голосували: «за» – 2, «проти» - 18.

Вирішили: провести наступне засідання ініціативної групи 03 червня 2015 року о 16.00 в приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

По третьому питанню

Слухали: Шарафетдінов П.І. виступив з ініціативою щодо залучення для розгляду пакетів документів представника Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: залучати для розгляду пакетів документів представника Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві.

Слухали: Новікова Н.Г. запропонувала висунути Шарафетдінова П.І. як представника від ініціативної групи на кандидатуру голови установчих зборів.

Харченко В.П. висунув кандидатуру Григоренко О.Г., яка відхилила цю пропозицію.

Голосували: «за» – 18, «проти» - 2.

Вирішили: висунути від ініціативної групи кандидатуру голови установчих зборів Шарафетдінова П.І.

 

           

Голова                  П.І. Шарафетдінов 

Секретар засідання   Н.Глєба                                                                                                        

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений