Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

27-08-2015 Протокол засідання громадської ради
Протокол засідання громадської ради

ПРОТОКОЛ № 3

засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

 

20 серпня 2015 року                                                   просп.  Повітрофлотський, 41

                                                                                          каб.459 

Присутні: 25 членів громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (список реєстрації додається), співробітники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської РДА, в.о. начальника управління охорони здоров’я Солом’янської РДА Яхнівська Т.П., головний спеціаліст управління охорони здоров’я Солом’янської РДА Рибак І.В., представник Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я Левицький В.О. 

Порядок денний: 

1. Привітання іменинників серпня та нагородження грамотами активістів громадськості Солом’янського району міста Києва.

2. Про участь членів громадської ради у заходах до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України 23-24 серпня 2015 року.

3. Про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Польовій, 56-74 у Солом’янському районі міста Києва.

4.  Лист Харченка В.П. щодо ремонту асфальтового покриття біля будинків від заводу «Більшовик».

5. Лист Руденка В.В. щодо реформування галузі охорони здоров’я м. Києва та Солом’янського району.

6. Про участь членів Громадської ради у конференції «Підтримка військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО».

7. Різне.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: Затвердити запропонований порядок денний та продовжити роботу у відповідності до нього.

По першому питанню

Слухали:  Шарафетдінова П.І. – голову громадської ради, який привітав іменинників серпня – членів громадської ради -   Харченка В.П. та Коваленка В.М. та вручив почесні грамоти активістам громадськості Солом’янського району м. Києва - Прокопчук С. В., Манжулі А.Є. та Готовкіній Л.В.

По другому питанню

Слухали:  Кулікову Т.В. – начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської РДА щодо відзначення та участі членів громадської ради у заходах до Дня Державного Прапора (23 серпня) та Дня незалежності України (24 серпня).

Шарафетдінова П. І. – голову громадської ради, який доручив заступнику голови громадської ради Оніщенку Д.М. бути відповідальним за заходи до Дня Державного Прапора (23 серпня) та Дня незалежності України (24 серпня).

Виступили:

Прокопчук С. В. – члена громадської ради,   керівника школи танців БО «Благодійний фонд «Київ Арт Тайм» щодо залучення  дитячої танцювальної студії до урочистостей біля Солом’янської РДА 23 серпня 2015 року.

Вирішили: розглянути і схвалити пропозиції щодо відзначення на належному рівні та участі членів громадської ради у заходах до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Слухали:  Шарафетдінова П. І. – голову громадської ради, який довів до відома присутніх щодо неможливості (через хворобу) бути присутньою на засіданні секретаря  громадської ради  Гобової М.А. та запропонував призначити, в разі відсутності секретаря громадської ради виконувати його обов’язки Кулікову Т.В. – начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської РДА.

Голосували: «за» – одноголосно.

По третьому та четвертому питаннях

Слухали:  Харченка В.П. – члена громадської ради щодо:

- надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Польовій, 56-74 у Солом’янському районі міста Києва.

- щодо ремонту асфальтового покриття біля будинків від заводу «Більшовик», в яких проживають орієнтовно 10000 мешканців.

Слухали: Шарафетдінова П.І. – голову громадської ради, який запропонував наступне: всі листи та звернення, які надходять до громадської ради, попередньо розглядати відповідним комітетам громадської ради та в подальшому свої пропозиції та рішення виносити на засідання громадської ради.

Вирішили: підтримати пропозицію голови громадської ради Шарафетдінова П. І.

Голосували: «за» – одноголосно.

По п’ятому  питанню

Слухали: Руденка В.В. – члена комітету з питань охорони здоров’я, який довів до відома  присутніх інформацію щодо реформування галузі охорони здоров’я  м. Києва та Солом’янського району м. Києва.

Слухали: Яхнівську Т.П. - виконуючого обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської РДА, яка довела до відома присутніх порівняльну таблицю до проекту рішення про реформи в сфері охорони здоров’я.  

Слухали: Левицького В.О. - представника Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я – завідувача з соціально-економічних питань, який доповів про неодноразові письмові звернення  до Президента України, депутатів Верховної Ради України, мера Києва щодо недоцільності цієї реформи, а саме: ліквідації управлінь охорони здоров’я, які підпорядковані районним у м. Києві державним адміністраціям, з системи управління галуззю.

До обговорення питання долучились члени громадської ради: Оніщенко Д.М., Харченко В.П., Антропов О.Д., Папуша О.В., Бакалінський Г.В., Кузьмич Г.В.

Слухали:  Шарафетдінова П.І. – голову громадської ради, який запропонував розглянути зазначене питання відповідним комітетом громадської ради, підготувати лист до КМДА та доповісти на наступному  засіданні громадської ради.

Вирішили:підтримати пропозицію голови громадської ради Шарафетдінова П.І.

Голосували: «за» – одноголосно.

По шостому  питанню

Слухали:  Шарафетдінова П. І. – голову громадської ради щодо  участі  членів громадської ради у конференції «Підтримка військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО». Конференція відбудеться 10 вересня 2015 року о 15.00 у приміщенні ЦДЮТ за адресою: вул. Героїв Севастополя, 35, м. Київ (модератор конференції - Ахтем Сеітаблаєв.)

Вирішили: підтримати пропозицію голови громадської ради Шарафетдінова П. І.

Голосували: «за» – одноголосно.

По сьомому  питанню

Слухали:  Шарафетдінова П. І. – голову громадської ради щодо визначення дати проведення наступного засідання громадської ради; організації та  участі  членів громадської ради у конференції по опалювальному сезону (орієнтовна дата проведення – 1- 10 жовтня 2015 року).

З пропозиціями виступили: Харченко В.П., Антропов О.Д., Прокопчук С.В., Марченко В.С., Демура А.Ю., Грінченко В.Р.

Вирішили: підтримати пропозицію голови громадської ради Шарафетдінова П.І. провести наступне засідання громадської ради 08 вересня 2015 року у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації за адресою: просп. Повітрофлотський, 41, каб. 459, о 15.00.

Голосували: «за» – одноголосно.

Слухали:  Антропова О. Д. – члена комітету з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами громадської ради щодо залучення громадської ради до привітань з Днем знань дітей, батьки яких загинули або постраждали під час АТО та дітей-інвалідів, які перебувають у інтернатах.

До обговорення долучились: Харченко В.П., Редько К.М., Марченко В.С., Демура А.Ю., Грінченко В.Р., Фісунова Л.В.

Вирішили: підтримати пропозицію Антропова О. Д. щодо залучення громадської ради до привітань з Днем знань дітей, батьки яких загинули або постраждали під час АТО та дітей-інвалідів, які перебувають у інтернатах.

Голосували: «за» – одноголосно.

 

Голова громадської ради                                                                     П. Шарафетдінов

В.о. секретаря громадської ради                                                     Т. Кулікова

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений