Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

14-09-2015 Протокол засідання громадської ради
Протокол засідання громадської ради

Протокол засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації від 08.09.2015 №4.

Присутні: 22 члени громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (список реєстрації додається), представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

Порядок денний:

1. Про роботу в комітетах громадської ради: проведення засідань, складання протоколів та затвердження планів роботи.

2. Про схвалення рішень, підготовлених відповідними комітетами щодо питань, розглянутих на минулому засіданні громадської ради:

2.1. Лист Харченка В.П. щодо ремонту асфальтового покриття біля будинків по вул. В.Гетьмана.

2.2. Про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Польовій, 56-74 у Солом’янському районі міста Києва.

2.3. Лист Руденка В.В. щодо реформування галузі охорони здоров’я м. Києва та Солом’янського району.

3. Про участь членів громадської ради у конференції «Підтримка військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО».

4. Про впровадження механізму децентралізації в Україні (доручення Адміністрації Президента України від 01.09.2015 №03-01/1860, вх. Солом’янської райдержадміністрації від 02.09.2015 №27753).

5. Різне.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: затвердити запропонований порядок денний та продовжити роботу у відповідності до нього.

По першому питанню

Слухали:  Шарафетдінова П.І. – голову громадської ради щодо проведення комітетами громадської ради засідань, надання протоколів та планів роботи до відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської РДА.

Вирішили: заслухану інформацію взяти до відома.


По другому питанню

Слухали:  Харченка В.П. з проектом листа до відповідних установ щодо ремонту асфальтового покриття міжбудинкових та прибудинкових територій по вул.Гетьмана, 36, 44, 46, 46-А;

Виступили: Кваша С.Н. – голова комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології поінформувала про зміст розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.06.2015 №583 «Про виконання робіт з капітального та поточного ремонтів міжквартальних проїздів та прибудинкових територій у 2015 році» та зауважила що зазначені адреси включені до переліку таких, де проходитимуть ремонтні роботи.

Шарафетдінов П.І. запропонував провести розширене засідання комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології та запросити представника КП ШЕУ Солом’янського району

Ляленко В.В. – заступник голови громадської ради виступив з пропозицією запросити на розширене засідання комітету представника Київенерго.

В обговоренні взяли участь Оніщенко Д.М., Струтинський І.В., Бакалінський Г.В., Марченко В.С. та Руденко В.В.

Голосували: за пропозицію проведення розширеного засідання комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології громадської ради.

«За» - одноголосно.

Вирішили: доручити комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології громадської ради (голова – Кваша С.Н.) підготувати та провести розширене засідання комітету із залученням представників КП ШЕУ Солом’янського району міста Києва та Київенерго.

Слухали: Харченка В.П. з проектами листів (до Київської міської державної адміністрації, Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)) щодо виконання п.4 Рішення Київської міської ради від 17 лютого 2015 року № 82/947 «Про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Польовій, 56 - 74 у Солом'янському районі м. Києва».

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: направити до Київської міської державної адміністрації, Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготовлені листи щодо виконання п.4 Рішення Київської міської ради від 17 лютого 2015 року № 82/947 «Про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Польовій, 56 - 74 у Солом'янському районі м. Києва».

Слухали:  Руденка В.В. – члена комітету з питань охорони здоров’я громадської ради з пропозицією схвалення проекту Рішення громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації від 20.08.2015 стосовно передачі в підпорядкування Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) закладів охорони здоров’я первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрів Солом’янського району міста Києва.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: схвалити Рішення громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації стосовно передачі в підпорядкування Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) закладів охорони здоров’я первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрів Солом’янського району міста Києва.


По третьому питанню

Слухали:  Шарафетдінова П. І., який довів  присутнім сценарний план конференції з питань прав учасників АТО, склад її учасників та обов’язкову присутність голів комітетів громадської ради. Захід відбудеться 10 вересня 2015 року о 16. 00 у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Героїв Севастополя, 35).

Вирішили: інформацію взяти до відома.


По четвертому питанню

Слухали: Оніщенка Д.М. – заступника голови громадської ради стосовно:

- напрямів впровадження механізмів децентралізації в Україні відповідно до доручення Адміністрації Президента України від 01.09.2015 №03-01/1860;

- пропозиції створення робочої групи для розробки плану заходів щодо реформування централізованої моделі управління в державі і винесення його на обговорення широкого кола громадськості.

- включення до складу робочої групи голів комітетів громадської ради.

Виступили:

Харченко В.П. щодо включення до складу зазначеної робочої групи інших членів громадської ради за бажанням.

Руденко В.В. з ініціативою враховувати європейський досвід реалізації реформи децентралізації та залучити до складу робочої групи експертів з країн Європейського Союзу-фахівців із означеного питання і запропонував свою кандидатуру до складу робочої групи.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили:

1. Створити робочу групу для розробки плану заходів щодо реформування централізованої моделі управління в державі і винести його на обговорення широкого кола громадськості.

2. Включити до складу робочої групи голів комітетів громадської ради, члена громадської ради Руденка В.В. та всіх бажаючих членів громадської ради.

По п’ятому питанню

Слухали:

Грінченка В.Р. – голову комітету з питань освіти, культури, справ сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики щодо залучення  до роботи комітету члена громадської ради Манжули А.Є.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: залучати до роботи комітету з питань освіти, культури, справ сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики громадської ради Манжулу А.Є.

Кузьмич Г.В.- голова комітету з питань розвитку промисловості, споживчого ринку, торгівлі, підприємництва та  охорони праці з пропозицією провести наступне засідання громадської ради 06 жовтня 2015 року о 15.00.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: провести наступне засідання громадської ради 06 жовтня 2015 року о15.00.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений