Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

09-10-2015 Протокол засідання громадської ради
Протокол засідання громадської ради

ПРОТОКОЛ № 5 засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

06 жовтня 2015 року         просп. Повітрофлотський, 41, каб.459

 

Присутні: 21 член громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації та керівники органів самоорганізації населення (список реєстрації додається), представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

Запрошені: заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максимова О.І, начальник управління праці та соціального захисту населення Лактіонова Т.Ю.

 

Порядок денний:

1. Про участь громадської ради у заходах до Дня захисника України (14.10.2015)

Доповідач: Кулікова Т.В., Парафейніков Б.Д., Демура А.Ю.

2. Про підготовку до осінньо-зимового періоду, обговорення питань енергозбереження.

Доповідач: Кваша С.Н.

3. Участь громадської ради у  заходах в рамках осіннього двомісячника з благоустрою (на території Ландшафтного парку Солом’янського району  м. Києва 10.10.2015).

Доповідач: Шарафетдінов П.І.

4. Щодо механізму обрання відповідального (управителя) у багатоквартирному будинку.

Доповідач: куратор органів самоорганізації населення Солом’янського    району міста Києва – Григоренко О.Г.

5. Про співпрацю громадської ради при Солом’янській  РДА з громадською радою при КМДА.

Доповідач: Оніщенко Д.М.

6. Різне.

- визначення дати наступного засідання.

 

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: затвердити запропонований порядок денний та продовжити роботу у відповідності до нього.

На початку засідання виступила  начальник управління праці та соціального захисту населення  Лактіонова Т.В.  довела до присутніх інформацію про отримання субсидій за спрощеним порядком.

 

По першому питанню

Слухали:  Кулікову Т.В. – начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської РДА щодо Указу Президента України  про відзначення у 2015 році Дня захисника України с пропозицією долучитися членам громадської ради до урочистостей.

Слухали: Парафейнікова Б.Д. - голову комітету з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян з пропозицією взяти участь у районних святкових заходах, а саме: у покладанні квітів до Солом’янського меморіального комплексу 14 жовтня 2015 року о 12.00 та нагородженні учасників АТО – співробітників 410 заводу, які повернулись зі Сходу після виконання своїх бойових завдань.

Слухали: Демуру А.Ю. - голову комітету з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху  та взаємодії з правоохоронними органами з інформацією про участь комітету у заходах в школах №318, 115, 43.

Голосували: членам громадської ради взяти участь у районних святкових заходах до Дня захисника України 14 жовтня 2015 року.

Вирішили: членам громадської ради взяти участь у районних святкових заходах до Дня захисника України 14 жовтня 2015 року.

 

По другому питанню

Слухали:  Квашу С.Н.– голову комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології щодо інформації з засідання оперативного штабу з питань підготовки господарства Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий  період 2015-2016 рр.

Шарафетдінова П.І. – голову громадської ради, який запропонував провести розширене засідання комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології та запросити представників КП ШЕУ Солом’янського району міста Києва та «Київенерго».

В обговоренні взяли участь Григоренко О.Г., Папуша О.В.,     Бакалінський Г.В. та Марченко В.С.

Голосували: за пропозицію проведення розширеного засідання комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології запросити представників КП ШЕУ Солом’янського району міста Києва та «Київенерго».

«За» - одноголосно.

Вирішили: доручити комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології громадської ради (голова – Кваша С.Н.) підготувати та провести розширене засідання комітету із залученням представників КП ШЕУ Солом’янського району міста Києва та Київенерго.

 

По третьому питанню

Слухали:  Шарафетдінова П. І.- з інформацією про заходи в рамках осіннього двомісячника з благоустрою та участь громадської ради в них.

В обговоренні взяли участь всі присутні члени громадської ради.

Вирішили: інформацію взяти до відома та брати участь у суботниках.

 

По четвертому питанню

Слухали: Григоренко О.Г. – куратора органів самоорганізації населення Солом’янського    району міста Києва щодо механізму обрання відповідального (управителя) у багатоквартирному будинку та важливості створення ОСН та ОСББ.

Оніщенка Д.М. – заступника голови громадської ради, який запропонував запросити на наступне засідання громадської ради профільних фахівців, керівника управління житлово-комунального господарства та юриста Солом’янської РДА.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: взяти інформацію до відома та запросити на наступне засідання громадської ради профільних фахівців, керівника управління житлово-комунального господарства та юриста Солом’янської РДА.


По п’ятому питанню

Слухали: Оніщенка Д.М. – про співпрацю громадської ради при Солом’янській  РДА з громадською радою при КМДА. Заступник голови довів до відома присутніх  про керівний склад громадської ради при Київській міській державній адміністрації і запропонував налагодити шляхи тісного і конструктивного співробітництва між обома радами та провести спільні обговорення проблемних питань за круглим столом.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома.

 

Різне

Слухали: Оніщенка Д.М. – щодо листа-звернення педагогічної ради спеціальної школи-інтернату № 17 (вул. Ушинського,15 керівник – ОстапенкоЛ.І.) про потреби у ремонті приміщення, обладнання та по залученню благодійних ресурсів. Доповідач виступив з пропозицією - доручити профільному комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики від імені громадської ради виступити із зверненням до депутата Київради допомогти у вирішенні зазначених проблемних питань спеціальної школи-інтернату № 17.

До обговорення долучились: Антропов О.Д., Грінченко В.Р., Демура А.Ю., Марченко В.С.

Голосували:  «одноголосно» - за пропозицію Оніщенка Д.М.

Вирішили: написати звернення від імені громадської ради до депутатів Київради щодо допомоги у вирішенні зазначених проблемних питань спеціальної школи-інтернату № 17.

Слухали: Оніщенка Д.М. – про звернення до громадської ради учасника АТО Гаврика М.О.

Гаврика М.О. - щодо законності дій співробітників «Укрзалізниці» стосовно відношення до пільговиків, зокрема учасників АТО.

До обговорення долучились: Григоренко О.Г., Харченко В.П., Демура А.Ю., Антропов О.Д.

Оніщенко Д.М. запропонував Гаврику М.О. написати листа до Солом’янської РДА. 

Голосували:  «одноголосно».

Вирішили: інформацію взяти до відома.

Слухали:

Антропова О.Д. – секретаря комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики, щодо моніторингу відвідування засідань громадської ради та профільних комітетів громадської ради.

Парафєйнікова Б.Д. – голову комітету з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян, щодо регламенту проведення громадської ради, чіткості формулювання питань та надання відповіді виступаючими на засіданнях громадської ради.

Голосували:  «одноголосно».

Вирішили: інформацію взяти до відома та надати на наступне засідання громадської ради списки відвідування засідань та профільних комітетів.

Слухали:   Оніщенка Д.М. – заступника голови громадської ради, який запропонував провести наступне засідання громадської ради 10 листопада 2015 року о 15.00.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: провести наступне засідання громадської ради 10 листопада 2015 року о15.00.


Голова громадської ради                                                       П. Шарафетдінов

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений