Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

26-11-2015 День пам’яті жертв Голодомору
День пам’яті жертв Голодомору

Відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів», у четверту суботу листопада свідома громадськість не лише України, а й представники діаспори по всьому світу вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу в Солом’янському районі міста Києва 28 листопада 2015 року передбачено:

- приспущення Державного Прапору України з траурними стрічками в усіх установах, організаціях та закладах району;

- проведення о 16.00 загальнонаціональної хвилини мовчання шляхом зупинення у зазначений час роботи на підприємствах, в установах і організаціях, руху громадського та приватного транспорту з супроводженням відповідними звуковими сигналами на території району;

- обмеження проведення розважальних заходів на площах і вулицях, у закладах культури та розважальних закладах району.

У храмах та церквах, що знаходяться на території району, пройдуть молитовні заходи, приурочені до цієї скорботної події.

У вищих, професійно-технічних та навчальних загальноосвітніх, бібліотечних закладах, підліткових клубах району напередодні пройдуть тематичні заходи: виховні години «Хай голоду не буде ніколи», «Діти Голодомору – випробування долею»; години спілкування; виставки фотоматеріалів та творів літератури; круглий стіл з педагогами-організаторами, керівниками гуртків та секцій на тему: «Причини та наслідки Голодомору в Україні 1932-1933 років» з показом історичних відеоматеріалів про жертви голодомору.

У загальноосвітніх закладах району 22 листопада проведено загальносистемну лінійку – реквієм «Страта голодом».

Протягом навчального року висвітлення питання Голодомору в Україні 1932- 1933 років включено до переліку питань на захист МАН для навчальних закладів.

Також в бібліотечних закладах Солом’янського району міста Києва 28 листопада буде проведено: загальносистемний реквієм до голодомору «Пригадай, Україно, ХХ століття своє…Дві трійки фатальні, як символ ненависті й болю»; День інформування «Україна пам’ятає! Світ вшановує!»; години пам’яті.

Під час загальнонаціональної хвилини мовчання кожен небайдужий громадянин може запалити свічку у себе вдома на підвіконні, цим самим віддаючи данину пам'яті невинно загиблих.

Закликаємо всіх приєднатися до скорботних заходів та вшанувати пам'ять по померлим в роки страшного лихоліття в Україні!

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений