Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

27-11-2015 Звітно-виборча конференція в ОСНі «Комітет мікрорайону «Совки» (фоторепортаж події)
Звітно-виборча конференція в ОСНі «Комітет мікрорайону «Совки»

Продовжив низку звітно-виборчих конференцій органів самоорганізації  населення в Солом’янському районі міста Києва «Комітет мікрорайону «Совки». Так, 26 листопада 2015 року в актовій залі середньої загальноосвітньої школи №121 (вул. Каменярів, 32) активісти «Комітету мікрорайону «Совки»  звітували про свою роботу та обирали нове керівництво.

Учасниками заходу були близько 60 мешканців мікрорайону, представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської райдержадміністрації. Підтримати свою колегу по громадській раді при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації – керівника ОСНу «Комітет мікрорайону «Совки» Клару Редько завітав Анатолій Петрик.

За 2014-2015 роки в мікрорайоні було проведено роботи з каналізування по окремих вулицях, асфальтування дорожнього покриття, ремонт школи та дитячого садочку «Совочки» тощо. Небайдужі мешканці мікрорайону активно долучалися до надання допомоги силам АТО, збору речей та коштів для військовослужбовців.

Під час конференції, у ході жвавого обговорення, на посаду голови ОСНу було висунуто три кандидатури: Тетяну Терещенко, Антоніну Артюх та Тетяну Столітню.

За результатами таємного голосування більшістю голосів обрано керівником органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Совки»     Антоніну Артюх, а секретарем - Клару Редько.

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація бажає новообраному складу «Комітет мікрорайону «Совки» гідно тримати статус одного з потужних та активних ОСНів району, а також плідної праці і подальших успіхів у роботі.

Оновлено керівний склад ОСН «Комітет мікрорайону «Совки»Оновлено керівний склад ОСН «Комітет мікрорайону «Совки»Оновлено керівний склад ОСН «Комітет мікрорайону «Совки»Оновлено керівний склад ОСН «Комітет мікрорайону «Совки»Оновлено керівний склад ОСН «Комітет мікрорайону «Совки»
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений