Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

04-12-2015 День місцевого самоврядування
День місцевого самоврядування

Вже 15 років поспіль саме 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування, становлення та розвиток якого у нашій державі мають давню тисячолітню історію.  

Реальне відродження сучасного українського місцевого самоврядування в Києві розпочалося саме з 1990 року з відповідним прийняттям законодавчих актів. Та все ж у жовтні 2010 року рішенням Київської міської ради система місцевого самоврядування столиці була спрощена: ліквідовані районні в місті Києві ради. Відтак, саме органи самоорганізації населення у столиці є активними представниками самоврядування на місцевому рівні.

У Солом’янському районі сьогодні зареєстровано 15 органів самоорганізації населення, з них активно здійснюють діяльність 8. Такі мікрорайонні комітети як «Дачі Караваєві», «Рідна оселя» «Совки», «Відрадний», «Жуляни», «Грушківський», «Батиєва гора» та будинковий «Вулиця Городня, 7, вулиця Докучаєвська, 12» представляють інтереси своїх мешканців, опікуються питаннями житлово-комунального спрямування, поліпшення екологічного стану, благоустрою та розвитку території тощо. Кожен керівник органу самоорганізації населення як ніхто знає про наболіле, тому під час зустрічей з керівництвом районної та міської влади ініціюють питання, що потребують нагального вирішення.

Цьогоріч  два ОСН «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві» та «Комітет мікрорайону «Рідна оселя» стали переможцями міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, залучивши додаткові кошти на розвиток Солом’янського району міста Києва.

Сподіваємось, що  завдяки злагодженій співпраці органів влади з місцевою громадою вдасться досягнути справжнього партнерства у спільному прагненні зробити наш район, наше місто краще!

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений