Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

13-01-2016 «Будинковий комітет «Вулиця Городня, 7, вулиця Докучаєвська, 12» відзвітував про проведену роботу в 2015 році
«Будинковий комітет «Вулиця Городня, 7, вулиця Докучаєвська, 12» відзвітував про проведену роботу в 2015 році

06 січня 2015 року органом самоорганізації населення «Будинковий комітет «Вулиця Городня, 7, вулиця Докучаєвська, 12» Солом’янського району міста Києва проведено звітну конференцію  за 2015 рік за участю представників відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Під час конференції керівник ОСНу Микола Боклан прозвітував перед активною громадськістю про проведену роботу у 2015 році. У своїй промові керівник ОСНу озвучив інформацію про важливі питання життєдіяльності мікрорайону: введення в законне використання напівпідвального приміщення для прийому громадян,  благоустрій території, ремонт дитячого майданчика, асфальтування прибудинкової території.

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація бажає успіхів у подальшій роботі органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Вулиця Городня, 7, вулиця Докучаєвська, 12».

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений