Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

27-01-2016 Пам’ятаємо про жертви Голокосту
Пам’ятаємо про жертви Голокосту

27 січня 2016 року відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який був оголошений Резолюцією Генеральної асамблеї ООН у 2005 році. Відповідно до постанови Верховної Ради України від 5 липня 2011 р. № 3560-VI "Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру" на державному рівні Україна вперше відзначила Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту у 2012 році.

Задля збереження пам’яті про цю трагедію та з метою запобігання в майбутньому актам геноциду Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми для наступних поколінь і охороняти їх як пам'ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства євреїв.

"Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість", - йдеться в резолюції ГА ООН.

У День скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. 

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений