Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

18-02-2016 Круглий стіл за участю керівників громадських волонтерських організацій (фоторепортаж події)
Круглий стіл за участю керівників громадських волонтерських організацій

16 лютого 2016 року у Солом’янській адміністрації відбувся круглий стіл керівників громадських організацій, які надають допомогу військовослужбовцям на схід нашої країни.

Основна мета зустрічі – обговорення механізмів координації та створення єдиного центру волонтерського руху для надання  допомоги  учасникам бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції. В ході засідання керівники громадських організацій поділилися один з одним досвідом волонтерської діяльності, обмінялися контактами та вирішили в подальшому проводити подібні зустрічі, залучаючи нові громадські об’єднання району волонтерського напрямку.

Під час заходу обговорили питання пільг та гарантій військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу на військовій службі за контрактом. Також порушили питання залучення представників громадськості району до урочистих заходів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Участь у обговоренні  взяли керівники таких громадських організацій району: «Волонтерський рух Батальйон Сітка» Марина Одінцова, «Вертикаль» Сергій Орлов, «Патріотичний Рух «Січові Стрільці» Марія Гобова, «Спілка ветеранів АТО Солом’янського району»  Ігор Скопненко, «Захисники України» Андрій Демура та представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Керівники громадських організацій Солом’янського району обговорили проблеми волонтерського рухуКерівники громадських організацій Солом’янського району обговорили проблеми волонтерського рухуКерівники громадських організацій Солом’янського району обговорили проблеми волонтерського рухуКерівники громадських організацій Солом’янського району обговорили проблеми волонтерського руху
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений