Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

13-07-2016 Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у громадському обговоренні
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у громадському обговоренні

Оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення: Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» (від 24.05.2012 № 4865-VI) передбачено процедуру присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій. Згідно ст. 6 вказаного Закону необхідно подати узагальнені зауваження і пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення. Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989  «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затверджено порядок проведення громадського обговорення.

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи: Комунальне  підприємство Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі: український авіаконструктор Ігор Сікорський

Обґрунтування пропозиції: Ігор Іванович Сікорський – всесвітньо відомий авіаконструктор, автор перших у світовій практиці авіабудування багатомоторних літаків, творець багатофункціональних гелікоптерів, що використовуються зараз багатьма країнами світу. Його вертольоти з емблемою «WINGED-S» визнані найдовершенішими моделями у світі.

За своє життя І. Сікорський отримав понад 80 різних почесних нагород, призів та дипломів, у тому числі Почесну медаль Джона Фріца за науково-технічні досягнення в галузі фундаментальних й прикладних наук. 

Вшановуючи пам’ять про видатного авіаконструктора, у Солом’янському районі  міста Києва на території НТУУ "КПI" у травні 2008 року I. Сiкорському встановлено перший у світі пам’ятник.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи: трудовий колектив Комунального підприємства Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни).

Форма громадського обговорення: консультації (електронні консультації). 

Дата громадського обговорення : з 12 липня 2016 року до 12 вересня 2016 року

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень):

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, до відділу з питань внутрішньої  політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, тел. 207-09-89, E-mail: t.kulikova@solor.gov.ua.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Кулікова Тетяна Вікторівна - начальник відділу з питань внутрішньої  політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:        

Узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  www.solor.gov.ua.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання щодо присвоєння Міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) імені видатного українського авіаконструктора Ігоря Івановича Сікорського.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений