Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

14-09-2016 Громадські інспектори з благоустрою (фоторепортаж події)
Громадські інспектори з благоустрою

13 вересня відбулося розширене засідання комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державної адміністрації. Участь в ньому взяли представники органів самоорганізації населення Солом’янського району, відділу контролю за благоустроєм, відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.

Під час наради були розглянуті питання життєдіяльності району, зокрема, щодо прав та повноважень громадських інспекторів з благоустрою території міста Києва.

За результатами зустрічі було напрацьовано пропозиції щодо подальшої плідної співпраці.

Відбулося розширене засідання комітету громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державної адміністраціїВідбулося розширене засідання комітету громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державної адміністраціїВідбулося розширене засідання комітету громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державної адміністраціїВідбулося розширене засідання комітету громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державної адміністрації
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений