Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

04-11-2016 У Солом’янському районі вшанували пам'ять жертвам війни (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі вшанували пам'ять жертвам війни

28 жовтня 2016 року відбулася церемонія покладання квітів з нагоди 72-ї річниці визволення України та 73-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників до Солом’янського меморіального комплексу, що у парку ім. М. Островського.

В урочистій церемонії взяли участь керівництво району, депутати Київради, представники районної ветеранської організації, Національного університету оборони ім. Черняховського, громадської ради, ОСНів, школярі та громадськість району, які вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у роки війни.

Офіцери Національного університету оборони ім. М. Черняховського та Національної академії внутрішніх справ пройшли урочистим маршем під супровід військового оркестру.

Районні заходи з нагоди 72-ї річниці визволення України та 73-ї річниці визволення м.Києва від фашистських загарбниківРайонні заходи з нагоди 72-ї річниці визволення України та 73-ї річниці визволення м.Києва від фашистських загарбниківРайонні заходи з нагоди 72-ї річниці визволення України та 73-ї річниці визволення м.Києва від фашистських загарбниківРайонні заходи з нагоди 72-ї річниці визволення України та 73-ї річниці визволення м.Києва від фашистських загарбників
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений